Перейти до змісту

Продам навушники Urbanears Headphones Plattan II Black


YoungMan

Рекомендовані повідомлення

Власне продаються дані "вуха". Абсолютно нові, ще рік гарантії від "Розетки". Справа в тому, що куплені були вчора, тому й стільки гарантії. Звук хороший (наскільки, то вже вирішувати тому, хто краще в цьому розбирається). Походив буквально кілька годин, але зрозумів, що накладні навушники такого типу - не моє. Хоч вони й невеликі, проте для мене не те. Дизайн непоганий, причому вони складні, тому простіше їх транспортувати. Кабель від'єднується і можна підключати як до правого так і до лівого вуха; сам не гнеться, зроблений з якогось матерчатого матеріалу. Якщо ви слухаєте музику, то до іншого вуха можна підключити якісь інші навушники і таким чином слухати удвох з одного апарату. Коробка, звичайно, також в наявності.

Коштують вони 1399 грн. + доставка, якщо їх все ж замовляти. https://rozetka.com.ua/ua/urbanears_4091668/p16973780/

Я ж віддам їх за 1200 грн. Нагадую, вони новесенькі!!!

urban2.thumb.jpg.73cafd854c16b65bd12828efe2be85c2.jpgurban3.jpg.e002302dcdd4965d707770585f3f721a.jpgurban4.thumb.jpg.3503e8f78ad47a194e25e49d8bcd6e63.jpgurban1.jpg.7c71f7b92d8d7a2b445df52d2897cacb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, FunTom сказано:

а чому б просто не повернути?

14 днів ще ніхто не відміняв

Та сказали, що навушники належать до категорії товарів особистої гігієни і тому обміну або поверненню не підлягають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, YoungMan сказал:

Та сказали, що навушники належать до категорії товарів особистої гігієни і тому обміну або поверненню не підлягають.

Що за маразм?) Особиста гігієна це прокладки ітд) Вас розвели. Міняйте й не партесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, YoungMan said:

Та сказали, що навушники належать до категорії товарів особистої гігієни і тому обміну або поверненню не підлягають.

 

щось розетка вже трохи занадто заганяється

нагадайте їм про захист прав споживачів і думаю питання швидко вирішиться

це ж навіть не навушники-затички 

 

а раз вже на те пішло, скиньте їм посилання на відповідну категорію https://rozetka.com.ua/ua/sredstva-gigieny/c4626569/

і скажіть, що навушників там немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...