Перейти до змісту

Шукаю драйвери до ноута


Shraick

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть знайти дравйвери для ноутбука HP Pavilion dv9750er для Windows XP SP2 та Windows Vista.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да, ото молодьож пішла :) пошук/замовлення в іншій темі взагалі то....

а по драйверах тобі поможе hp.com, а конкретніше - тиц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-да, ото молодьож пішла :0086: пошук/замовлення в іншій темі взагалі то....

а по драйверах тобі поможе hp.com, а конкретніше - тиц

І не кажи, облінились вконєц :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РО на 5 дней за поиск не в той теме. Уже достало.

Когда ж вы научитесь пользоватся ГУГЛОМ?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж треба дрова для такого самого ноута, а на сайті hp.com, а конкретніше - тиц, для даної моделі на хрюшу дрова лише для тачпада, мультимедійних клавіш та іншої чепухи, а дров на чіпсет, аудіо, сєтєвуху, вай-фай і блутуз там нема!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить їх і в природі нема..

Як вихід - шукай модель мамки і всіх інших пристроїв і качай з оффсайтів дрова до ХР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как объяснение проблемы могу предположить, что устанавливается какая-нить "левая" сборка ХР от "криворуких" полухакеров. вот там и нет драйверов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ставив зборку Зверь ДВД, на стаціонарні компи ставав без проблем,і навіть ставились дрова на чіпсет,звук і відяху з того самого звєря, не приходилось брати дисків з дровами, що ішли в комплекті. На дешевих асусах з бюджетними відяхами і чіпсетами дрова з цього звєра не ставали, приходилось шукати вручну. А от на HP Pavilion dv9750er звєря ше не пробував ставити, хочу спочатку всі дрова найти,шоб два рази не ходити ;))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo на hp.com, а конкретніше - тиц, як писав rainbow конкретних драйверів нема, за браком часу недоивився і створив тему не в тому розділі, з тої самої прчини браку часу і попросив допомогти, по флудити можна деінде, те саме відноситься і до hyrurgа...

mix_forever гуглом ожеш вчити когось іншого користуватись, на перших двох сторінках драйверів до ХР на чіпсет, аудіо, сєтєвуху, вай-фай і блутуз там нема!!! Можеш допомогти вперед, ні - залиш свої недієві поради при собі...

Shura, Zheny@ дякую за допомогу, хоть щось...

Тема створювалась з розрахунку що може в когось є такий самий ноут і відповідно дрова до нього тоді б проблема вирішалась в короткий термін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй поставити вінду (піратку) від Piter Pan (Fuck tou Bill інша назва) або ж можеш заскочити до мене на роботу - спробуємо разом.. теж люблю потр@h@тися із такими речами <_<

асько в Профілі..

може щось і вийде..:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй поставити вінду (піратку) від Piter Pan (Fuck tou Bill інша назва) або ж можеш заскочити до мене на роботу - спробуємо разом.. теж люблю потр@h@тися із такими речами :)

асько в Профілі..

може щось і вийде..:)

Дякую, поки що будем з rainbow щось шаманити, вже як тоді нічого не вийде, то й до тебе заглянем... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...