Перейти до змісту

Шкаф купе


вав

Рекомендовані повідомлення

14500грн.

Продаю шафу купе світлого кольору (дуб борас) ширина 3200 висота 2430. В ідеальному стані.Продається бо не вміщається після ремонту стелі.На фото така ж як моя тільки не такого кольору.Шафа одним словом супер. Зараз зручно забрати бо розібрана. Допоможу скласти. Якщо на протязі двох тижнів не продам , зніму з продажу. Можете пропонувати свою ціну обговоримо. Є пантограф.

temp0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знижуйте ціну до реальної, за такі гроші ви її не продасте. В такий бюджет можна нову виготовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя як нова.Останній тиждень продаю.Далі перероблю під нову стелю.

11500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, вав сказано:

Моя як нова.Останній тиждень продаю.Далі перероблю під нову стелю.

11500грн.

Сміливо перероблюйте.

Невже ви не розумієте, вона у вас БВ! З матеріалу котрий ви вибирали та компонували під свій дизайн, ви вказували зручні для ВАС розміри шафи та внутрішнього простору. Коли людина хоче таке купити її цікавлять колір, а він не факт що точнісінько такий, розмір і дизайн - це ж не вершина дизайнерського витвору... тобто якщо я готуюсь купувати щось бу то і ціну шукаю "бу", я нехтую своїми бажаннями бо в мене нема грошей на нову і дивлюсь що є, а чому те що є має вартувати як нове? 

Я допоможу з підбором ціни:

Порахуйте вартість плит дсп, хдф, приблизно порахуйте кромку, ціну на двері ви знаєте, добавте пару(!) грн за фурнітуру, поклейку та порізку радіуса можете сміливо не рахувати, ось вам србівартість вашої шафи. Зп працівникам що збирали та сверлили і 40% націнки можете не рахувати, добавте до собівартості символічну цифру і тоді моооже продасте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за розгорнуте повідомлення. Працюю на меблевій фабриці , підрозділ—спецзамовлення, тому про ціну і решту прекрасно знаю. Мені простіше робити нову бо з переробкою багато заморочок. Ця постояла пів року. Буду скідати ціну до певної межі.

10500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...