Перейти до змісту

допоможіть будьласка


bartosevych

Рекомендовані повідомлення

Після перезавантаження компютера на робочому столі усі ярликі

дещо змінилися.Ніби іх усіх виділили.Як це відмінити? ;)

post-3890-1210795774.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

визуальні ефекти змінились, таке буває. і назад повернути не виходить наскільки я знаю. Попробуй "востановление системи", а взагалі звикнеш, непарся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свойства системи(пр. клік Мой компютер->Свойства->)->Дополнительно->Быстродействие. Далі думаю розберешся там здається одну дві галочки забрати і все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там зніми усі галочки за виключенням 4,5,6 і буде графіка звична і швидкість краща.... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є набагато простіший варіант, спробуй права кнопка миші на робочому столі -- упорядочить значки -- закрепить веб-элементы на рабочем столе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свойства системи(пр. клік Мой компютер->Свойства->)->Дополнительно->Быстродействие. Далі думаю розберешся там здається одну дві галочки забрати і все...

там просто постав в "візуальних ефектах" "восстановить значения по умолчанию", щоб всі галочки стояли - і буде тобі щастя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щиро усім ВАМ дякую за поради.

Усе виконано за Вашими вказівками,але марно! :D

Мені воно не заваджае,але ............

Можливо е ще якісь поради?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки треба поставити галочку в Мой компютер->Свойства->Дополнительно->Быстродействие. Показую на скрінах.

post-367-1210867160.jpg post-367-1210867170.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж казав шо не поможе, це глюк такий серйьозний. нічого, звикнеш...))

Вже звик :D

Все ж таки другий день пробую з цим розібратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Панель управления -> Экран -> Рабочий стол -> Настройки рабочего стола -> Веб галочок нема? Якщо є то зніми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Панель управления -> Экран -> Рабочий стол -> Настройки рабочего стола -> Веб галочок нема? Якщо є то зніми.

ЦЕ ПРОСТО КРУТО :blink:

Усе вийшло.

ДЯКУЮ ВАМ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись копірнув статейку одного хацкера по оптимізації вінди він написав таке,я правда не все відключів

4) Отключаем визуальные эффекты

Говорят, что XP – это разукрашенная елка! По сравнению Windows 98, это так! Разнообразные эффекты затормаживают работы памяти и системы. Нужно их отключить!

Щелкай правой кнопкой на Мой компьютер, выбери Свойства , затем Дополнительно.

Ты увидел перед собой окно , в котором есть пункты "Быстродействие", "Загрузка и восстановление", "Профили пользователей". Нам надо "Быстродействие"…жми на "Параметры" и далее "Визуальные эффекты". Отключай все, кроме

• Гладкое прокручивание списков

• Использование типичных задач для кнопок

• Использование стилей кнопок

Жми Применить…Увидел эффект!? Быстрее окна открываются!! Нам это и надо было!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі поради були актуальні, коли ХР тільки з"явилась (2001 р.) і Р-ІІІ з 128 Мб оперативки були нормою. Зараз, для двоядерний проців і 1-2 Гб оперативки така оптимізація просто смішна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...