Перейти до змісту

Священники і д"яволи


restart2

Рекомендовані повідомлення

http://games.online.ua/3/661.php

Думаю багато хто вже спробував пройти цю гру, в когось получилось зразу в когось не зразу, але хай ще попробують інші)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось неохота... Нелюблю все шо звязано з нечистью паганою. Сатанюг всякіх, дьяволів, вампірів, свідків єгови (сектантів), педарасів, капіталістів і тп.

Є тища і одна тема для кльової гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нелюблю все шо звязано з нечистью паганою. Сатанюг всякіх, дьяволів, вампірів, свідків єгови (сектантів), педарасів, капіталістів і тп.

Ще комуняк забув згадати :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При чому тут комуняки, сатанюги і дияволи??? Тут логічна задача - перевести усіх священників і дияволів на другий берег річки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо не подобається людям, то що ж тут такого. Ти ж не будеш примушувати їх грати...

P.S. Сам особисто її грав, проходив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там все просто, тільки спочатку треба подумати. Бо я щось спершу глянув, думав що це нереально. Але десь секунд за 30 справився.

А загалом, нічого цікавого. І розв'язати цю головоломку вирішив тільки через те щоб не казатись собі тупим))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось неохота... Нелюблю все шо звязано з нечистью паганою. Сатанюг всякіх, дьяволів, вампірів, свідків єгови (сектантів), педарасів, капіталістів і тп.

Є тища і одна тема для кльової гри.

"жидів, масонів, негрів. білорусів".. © Лесь Подерев'янський..

майже у всіх "священників" "рильце "в пушку"...

для них це не служба Божа , а робота ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч це вже офтоп :D , але після розпаду СРСР стільки уродів розвелось шо ппц просто, нема де ступити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то вже й я собі дозволю відійти від теми... Подивишся на тих політиків-комуняк. Раніше храми руйнували і знищували духовенство, а зараз вже такі набожні стала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та блін, полюбом, уроди. А деколи зустрічаються такі кадри, шо ппц просто. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Японії перед прийомом на роботу дають пройти такого роду гру. В мережі ще подібна була, тільки персонажів побільше, а ця - простенька, пройшов за пару секунд =)

post-203-1210934111.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну гра, матьора, правда сразу не розчехлив, а через хвилину десь, освоївся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ой ой... які ви всі бистрі))) одні за паро секунд справились одні за 1 хвилину справились... не вірю жодному із вас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вірю жодному із вас

Твоє право. Але не суди про всіх по собі.

Якщо я кубік-рубік не можу скласти за кілька секунд (признаюсь, я його взагалі навряд чи складу :D ) то це ж не означає що це лажа і цього не може зробити ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...