Перейти до змісту

Моя собачка


RudEAk

Рекомендовані повідомлення

Мрії збуваються!!! Вже майже рік марили спаніелькою, нарешті я вирішив, що доста мучитись. Власне шабачка купувалась для душі, а не для виставок чи полювання. Тому вибір зупинили на американці - англійські і російськи кокери більш мисливські собаки, і мучити тварину і тримати її в квартирі не хотілось.

Досвіду спілкування з собачками досить мало - колись тримали бассета, але він до нас добрався вже дорослим, так що звертаючи ще на самостійний характер цієї породи можна ще поспорити хто кому був хазяїном ^_^. Зараз в хазяйстві є кицька, перс, 8 років, практично член сім"ї, так що я боюсь як вона сприйме поповнення, хоча періодично тримали в дома чужих котенят, то в чомусь негативному помічена не була (ну лінтяйка вона в нас, їй би жрать да спать).

Купив цуценя я по оголошенню, до-речі, його-ж дивився на базарі, але було троха дорожче. По документах і родоводу ніц не знаю, та й не основне це було - я б і метиса купив. Цуценятко обміряв і обдивився, здається відповідає стандарту, так що проблем не повинно бути. Приплод 7 цуценят, але одненьке, на жаль, відразу згинуло. Крім моєї цюці, залишилось ще два хлопчика чорненьких. Хазяйка їх тримає на кухні закритих, то такий лемент кругом будинку, що вам не передати - чути за 100 метрів :(. Собачки веселі, активні, поки ми їх дивились, одне якесь вже встигло мене помітитити.

Поки що я тільки що залишив завдаток і залишив в хазяйки, бо в себе на квартирі меленьке цуценя не можу тримати, бо його треба кормити (2-х місячне) 5 раз на день, а з роботи зриватись не моду так часто. Через тиждень заберу і урочисто подарую мамі :0094:. Хоча, думаю, доведеться мені його і гуляти і кормити (я живу окремо від батьків, і трохи далеко від роботи, а так зможу зранку, в обід і ввечері нянчитись).

Якщо тут є власники спаніелів, чи не могли б ми поспілкуватись - я звичайно в інтернеті начитався рекомендацій досвідчених кінологів, але б хотілось дійсно практичних рекомендацій. Наприклад, як розважити собачку поки вона саменька дома, чим її зараз краще кормити (вік 2 місяці), і т.д. і т.п.

Сьогодні збираємось зайти провідати нашу лапочку, то, можливо і будуть фотки :0082:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во пару посилань по яких я вчусь як тримати кокер спаніеля:

http://forum.cocker.ru/

http://www.vbg.ru/~askor/spaniel/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну усьо, я тепер повноправний співхазяїн веселої, позитивної, розумної собачки.

На сімейні раді вирішили назвати Бася (похідне від ковбаска-баська), або по-дорослому Барбара :) Ми ужо маєм пашпорт, отримали першу прививку, і принесли купу позитивних емоцій. Намагаємось кормити і виховувати по рекомендаціях "провідних собаководів", але то робити дуже важко, скільки наша красуня, постійно вимагає уваги і вкусностєй.

Ночує у ліжку, спати одна не хоче ні в яку. Постійно переслідує хазяїв, ну, в принципі всіх людей які заходять в квартиру. В туалет поки-що ходить як пощастить -єдине що добре що зрозуміла, що туалет в коридорі.

Особливо я боявся, як вона сприйме нашу кицьку. Спочатку знайомство завершилось бійкою. Потім Баська почала проявляти активність, що нашому котярі абсолютно не подобається (їй би тіки спать да жрать), і тепер кицька пересувається виключно по повітрю - по стільця, столах, підвіконниках.

Баська дуже любить граится, від своїх піщалок просто балдіє. Вже знайшла собі улюблену футболку, яку терзає постійно. Виховується дуже швидку, за два дні вивчила "Ко мнє" і "Фу" . Взагалі я після бассета дуже здивувався наскільки швидко кокери вивчають команди - буквально за пів години вже розуміє, що від неї хочуть.

На вулиці вона дуже весела - не боїться нічого, все шось вишукує. Правда не завжди адекватно - пару раз була замічена за гавканням на бульдогів і ротвейлерів. Дуже любить людей, підбігає лащитись (правда ми намагаємось від того відучити).

Ну от так вот, ми ростем і стараємось бути харошою шабакою :), а вот і наші фоти:

post-2366-1212394778.jpg

post-2366-1212394825.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну усьо, я тепер повноправний співхазяїн веселої, позитивної, розумної собачки.

На сімейні раді вирішили назвати Бася (похідне від ковбаска-баська), або по-дорослому Барбара :) Ми ужо маєм пашпорт, отримали першу прививку, і принесли купу позитивних емоцій. Намагаємось кормити і виховувати по рекомендаціях "провідних собаководів", але то робити дуже важко, скільки наша красуня, постійно вимагає уваги і вкусностєй.

Ночує у ліжку, спати одна не хоче ні в яку. Постійно переслідує хазяїв, ну, в принципі всіх людей які заходять в квартиру. В туалет поки-що ходить як пощастить -єдине що добре що зрозуміла, що туалет в коридорі.

Особливо я боявся, як вона сприйме нашу кицьку. Спочатку знайомство завершилось бійкою. Потім Баська почала проявляти активність, що нашому котярі абсолютно не подобається (їй би тіки спать да жрать), і тепер кицька пересувається виключно по повітрю - по стільця, столах, підвіконниках.

Баська дуже любить граится, від своїх піщалок просто балдіє. Вже знайшла собі улюблену футболку, яку терзає постійно. Виховується дуже швидку, за два дні вивчила "Ко мнє" і "Фу" . Взагалі я після бассета дуже здивувався наскільки швидко кокери вивчають команди - буквально за пів години вже розуміє, що від неї хочуть.

На вулиці вона дуже весела - не боїться нічого, все шось вишукує. Правда не завжди адекватно - пару раз була замічена за гавканням на бульдогів і ротвейлерів. Дуже любить людей, підбігає лащитись (правда ми намагаємось від того відучити).

Ну от так вот, ми ростем і стараємось бути харошою шабакою :), а вот і наші фоти:

post-2366-1212394778.jpg

post-2366-1212394825.jpg

Манюнька просто супер! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...