Перейти до змісту

Міняю квартиру в центрі Києва на будинок у Луцьку.


wolft

Рекомендовані повідомлення

Квартира у центрі Києва у царському(!!) будинку, більше схожому на сталінку. Товсті стіни, чистий під'їзд на кодовому замку, дуже тепло і тихо (будинок у дворі). Безкоштовна закрита парковка. Квартира під ремонт, але можна жити (радянський стан, все працює, тепло, газова колонка). Центр Києва - вул.Дмитрівська, 4 хв. пішки до Цирку, 15 хв. пішки до метро Університет, Вокзальна, Лук'янівська. Продам дуже недорого - 37000у.о., або обмін на будинок у Луцьку, з Вашою доплатою, або без доплати. Розгляну всі райони, але перевага - Балка, Центр. 067 672 25 80 (тел. і вайбер), 095 873 93 28.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Піпец як подобаються такі оголошення)). Ні квадратури, ні скільки кімнат, ні етажність, балкон, санвузол - нічого не вказано...про фото вже мовчу... Це як авто продавати без фото, з описом типу "старенька, але їздити можна. колір червоненький".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Піпец як подобаються такі оголошення)). Ні квадратури, ні скільки кімнат, ні етажність, балкон, санвузол - нічого не вказано...про фото вже мовчу... Це як авто продавати без фото, з описом типу "старенька, але їздити можна. колір червоненький".

Логічно.))

1-кімнатна, 33м.кв., 20 - кімната, 7 - кухня, санвузол, звичайно, є ))), але треба переплановувати, бо ванна в кухні! 2/3-поверхового. Документи в порядку. Купував у перших власників, але змінились плани. Фото скину у вайбер зацікавленим. Стан - мінімальний житловий (все працює, дуже тепло і тихо, але потрібен ремонт косметичний, турби і батареї старі, але без пошкоджень, дивився фахівець і сказав, що міняти не треба). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, wolft сказано:

але треба переплановувати, бо ванна в кухні!

1443022501_646528946.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непривітне місто Луцьк. ((( Нікого не змушую купувати. Чи міняти. Прошу адміна зняти пропозицію. Є більш серйозні ресурси. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, wolft сказал:

Непривітне місто Луцьк. (((

 

І це говорить людина, яка понаставляла мінусів за доволі невинні коментарі. З відсутністю почуття гумору, може не варто взагалі переселятися у наше місто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, wolft сказано:

Є більш серйозні ресурси. 

Ой всё! Як блондинка! Мені насрати на ті мінуси ,я навіть мінусувати у відповідь не буду.

Але правила хорошого тону, і правила (загальноприйняті по всіх форумах України) рекомендують надавати фото / скани планування та / або фото самої квартири.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще удобняк якщо воду гарячу вимкнуть то далеко носити кастрюльки, ковшички не треба. все в одному місці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.:):):):):):):)

2.Ви праві.

3.Не хотів образити мінусами, хотів показати, що Ваші фото НЕ МАЮТЬ ВІДНОШЕННЯ до Моєї квартири і вводять в оману. Я розміщував оголошення для пошуку клієнта для здійснення конкретної взаємовигідної операції. Для конкретного ЗАЦІКАВЛЕНОГО індивідуума я надіслав би і подав би всю необхідну для Нього інформацію. Поки-що я не бачу серед тих, хто відписав зацікавлених осіб, лише бажаючих потролити. Висновок - див.п.7.

4.Луцьк - таке ж ваше місто, як і Моє.

5.Напевне, мені вирішувати, де мені купувати/переселятися/жити нерухомість. 

6.Чи можливо, тут є нащадки Гедиміновичів? Чи Борд  (у цілому прикольний і хороший форум), є офіційним представництвом громади Міста?

7.Луцьк - душе хороше, якщо не найкраще місто, тому, що там живуть суперові Істоти, які, можливо, навіть є серед тих, Хто затролив Моє повідомлення.

6.Унітаз у мене не стоїть на кухні. :D:D:D Хоча, за свій більш ніж трьохсотлітній досвід інвестора я бачив і таке (у славному (ну, не настільки, як Луцьк, звичайно) Львові).

7.Я зрозумів, що Борд - форум розважальний, а зробити з його допомогою Гешефт - все-одно, що пробувати зробити дитину через анус. :D

8.Почуття гумору у мене більш-менш. Просто "бувають різні моменти в житті". 

9.Я вас усіх люблю (в залежності від статі - з різних сторін). :):):):):):):)

10.Луцьк - Моє Місто. 

11.Хочете "+"-ів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, не знаю, коли і ще чи зайду сюди, тому, як у кого які претензії - дзвоніть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно написав, в принципі...тільки п.9 збентежив. Як ти зазначив в п.7, Борда більш розважальний форум, но ніяк не для сексменшинств. Так що, з жартами на дану тематику, ти трохи не за адресою. Не нервуй, люди просто тролять, деколи дотепно, а ти реагуєш, ображаючи їх. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.10.2017 at 08:38, Alex S сказано:

Дуже навіть зручна квартира.Можна сидіти на унітазі і помішувати смажену картоплю чи кашу....Молоко не збіжить ніколи...

 

On 09.10.2017 at 08:53, la20 сказано:

а ще удобняк якщо воду гарячу вимкнуть то далеко носити кастрюльки, ковшички не треба. все в одному місці :)

Нарешті я зрозумів що таки смарт квартира)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, wolft сказано:

Для конкретного ЗАЦІКАВЛЕНОГО індивідуума я надіслав би і подав би всю необхідну для Нього інформацію.

а чим ви мали зацікавити окремого Індивідуума?

Ні фоток, ні плану.

Помоніоторте  оголошення ту в розділі нерухомість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...