Перейти до змісту

Шукаю блешню


Vaso

Рекомендовані повідомлення

Шановні колиги по захопленню!

Шукаю блешню як на фото нижче. Виріб часів союзу, ймовірно заводу Балтика, назви не знаю. Саме такою починав ловити надцять років тому.

Може у когось лежить без потреби. Куплю або обмінаю на воблери чи щось інше. 

блешня.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На olx вчора схоже бачив в рекомендованих. Але ні району продажу, ні заголовка не пам'ятаю:mellow:

P.S. Закінь на Харківський спін, там і з назвою і з можливою купівлею допоможуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене здається щось схоже в закромах валяється, як вистачить терпіння то спробую розкопати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

і в себе знайшов цього жзаводу, прибалтійська, тільки чуть-чуть інша форма, а такий вапрос, там червона та полоска була си домальована?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полоска така була заводська.

Ще памятаю в брата була іншої форми з чевоним фарбуванням в задній частині.

Власне блешню вже придбав. За порадою EleKtrik написав пост на харспіні, за що йому дякую. Мені один з форумчан харспіну купив на барахолці за 20грн. і прислав.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи пробували ловити на цю блешню? Якщо ні то спробуйте. Мені цікаво як класика буде по щуці працювати. Я новопридбану вже полоскав. При вазі 30г. на глибині 1-1,5 м гра БІМБА. Правда ще не обловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував, обловлена, але вже роки два-три не ставив, мепсами махаю, і маю ще атома ориджинал, той кожен рік вистрелює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...