Перейти до змісту

Питання про велокомп. Sigma 8.12


Рекомендовані повідомлення

Маю практично новий велокомп'ютер Sigma 8.12 ATS, безпровідний. Такий - http://www.velostyle.com.ua/136129.html

Замінив батарейки - поставив на велосипед і розумію що є якісь проблеми. Велокомп. не виходить з сплячого режиму.

Тобто після встановлення в кріплення все добре працює, але після того, як переходить в "сплячий режим" більше не показує дані ( показує тільки заставку з часами )

Якщо його вийняти з кріплення і знову вставити то зразу ж починає працювати...

Це значить що його вже "не вилікувати"? капець йому?

 

Інше питання - а якщо той велокомп. поставити в провідне кріплення то він буде працювати? Може в кого таке стоїть( схожий велокомп'ютер) і можемо домовитися зустрітися і попробувати переставити?

Жаль його, бо ж абсолютно новий :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто при рухові вела не реагує, правильно зрозумів? На кнопку реагує?

Модель підтримує автоматичне ввімкнення (вихід із сплячого режиму) під час руху?

У мене дві сігми, на двох різних байках. ВС 16.12STS. Так от на одному автоматичне ввімкнення (вихід із сну) перестало працювати десь через рік-півтора. Інший практично новий, поки працює як годинник. А ще перед цим здав по гарантії таку ж сігму - почались проблеми із живленням (відмовився брати дві нові батареї "Соні", інший же велокомп від них працював без проблем ), та почались глюки з екраном. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сігма ніби надійна річ.  В мене є провідний, якщо потрібно перевірити, можна на вихідних.  База ніби у них у всіх однакова, але от чи приймає сигнал ваш по проводу, це питання) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Miro сказано:

Тобто при рухові вела не реагує, правильно зрозумів? На кнопку реагує?

Саме так, при рухові нічого не відбувається на екрані велокомп'ютера. На кнопки реагує.

12 годин тому, Miro сказано:

Модель підтримує автоматичне ввімкнення (вихід із сплячого режиму) під час руху?

А вот про підтримку автоматичного виходу - думав вони всі автоматично виходять. Це мій перший безпровідний. До нього всі включалися автоматично...

 

Тільки що спробував "розбудити" кнопкою і "чудо" - все запрацювало.

 

Miro, NeoN, дякую!  Вот що значить колективний розум )

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відстань між датчиком та магнітом не порушили? Не змінювали положення самого компютера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, kooper сказано:

Відстань між датчиком та магнітом не порушили? Не змінювали положення самого компютера?

Нічого такого. Як я написав вище, питання вирішилося так просто, що аж самому ніяково що сам не здогадався )

Потрібно просто під час руху ( після довгого стояння велосипеда без руху) натиснути кнопку і все починає працювати.

Інакше кажучи він просто сам не виходить автоматично з режиму "сна"   Якщо не нажати кнопку то хоч весь день їздити та комп'ютер так і буде "спати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...