Перейти до змісту

Куплю Iphone 5s або 6


Rodan

Рекомендовані повідомлення

Куплю Iphone 5s або 6 Neverlock в нормальному стані щоб не був конструктор лего, і спаяний з 10тьох і робочим тач айді,  бажано з коробкою(але не критично)! 
Чекаю пропозицій, захмарні ціни прошу не пропонувати. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є 5s gold 32gb рідне все + чохло, вуха, кабелі і стекла... зараз жінка юзає, стан 5 з 5, без сколів чи царапок. 200$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, woodwork сказано:

Вибачте але як за 5ес то дорогувато,  навіть із чохлами зі стразами. вище за 200 64гб пропонують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, EXCLUSIVE сказано:

Продам - 

 

16 гб поки в меншому пріоритеті, але буду мати на увазі, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Rodan сказано:

Вибачте але як за 5ес то дорогувато,  навіть із чохлами зі стразами. вище за 200 64гб пропонують.

В ідеалі і голд???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що голд на ціну не впливає, мені навпаки спейс грей гарніший! В ідеалі йому вже не один рік, чи епл в ціні ніколи не падає?

Я не хочу нав'язувати свою думку, але адекватно оцінюйте свій товар від 250 дол iphone SE , а він по усіх характеристиках кращий!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Rodan сказано:

Те що голд на ціну не впливає, мені навпаки спейс грей гарніший! В ідеалі йому вже не один рік, чи епл в ціні ніколи не падає?

Я не хочу нав'язувати свою думку, але адекватно оцінюйте свій товар від 250 дол iphone SE , а він по усіх характеристиках кращий!

 

Ок, а айфон 6S взагалі 435$ вартує НОВИЙ!!! , він кращий за SE, беріть вже його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, woodwork сказано:

Ок, а айфон 6S взагалі 435$ вартує НОВИЙ!!! , він кращий за SE, беріть вже його.

Я сам вирішу що мені купувати se чи 6s, не бачу сенсу з вами дискусувати! В кожного своя думка.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, woodwork сказал:

Ок, а айфон 6S взагалі 435$ вартує НОВИЙ!!! , він кращий за SE, беріть вже його.

 Можна контакти, де купити новий  6S за 435у.о.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, oleroy сказано:

 Можна контакти, де купити новий  6S за 435у.о.
 

Давай свої в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...