Перейти до змісту

Нерівномірне освітлення LCD монітора


Рекомендовані повідомлення

Власне запитання.

19'' LCD монітор, тестові програми (TFT Monitor test, Nec Test) показують нерівномірне освітлення (підсвітку матриці) - верхній правий кут затемнено, так ніби гамма там холодніша, ніж в усій іншій області. Цей же дефект видно і під час роботи за монітором (не досить суттєво, але все ж...). Чи існують якісь методи вирівнювання/калібровки/ремонту такого дефекту? Можливо хтось з форумчан з таким мав справу. Порадьте, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

возможно проблемы в електрических приборах корорые есть около монитора....

забери колонки, усилители, розетки от моника...

возможно это решение проблемы)))

сделай размагничивание монтора))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R@mon - ти хоч електромагніт до LCD монітора піднеси - йому побоку....

Це не ЭЛТ-монітор.. не говори дурниць..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монітор Samsung ??? В них лампи підсвітки трохи коротші. А ще буває не вирівняна при установці на заводі в панель відносно центру, тому здається що матриця з одного боку непідсвічена. зустрічається у всіх виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, саме Samsung. Я знаю, що по стандартам виробництва допускається різний рівень освітленості (але незначний). Я так зрозумів, що потрібно лампу міняти. Є ще якісь варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є варіант отримати бан за порушення пункту 2.2 Правил конференції "Залізо", яке каже:

"2.2. Назви та абревіатури дозволяється писати тільки мовою оригіналу, наприклад не "джифорс", а GeForce."

До завтра даю час виправити всі "самсунги" і "гнусмаси" на Samsung, в іншому випадку завтра після обіду я виправлю сам, але будуть санкції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, саме Samsung. Я знаю, що по стандартам виробництва допускається різний рівень освітленості (але незначний). Я так зрозумів, що потрібно лампу міняти. Є ще якісь варіанти?

Треба дивитись , монітор новий ??? Скоріше за все що міняти не треба. Але точніше сказати можна тільки після огляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А че тут говорить, это технические характеристики монитора, у каждой модели разные +-.

тестові програми (TFT Monitor test, Nec Test) показують нерівномірне освітлення (підсвітку матриці)

ну показуют и что, при работе в глаз кидается? если нет, работай себе спокойно, всеравно с этим ничего не поделаешь.

Можно немного отрегулировать яркость, неравномерность станет менее заметной, но больше ничего не сделашеь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Techniker: монітор в користуванні був приблизно 1,5 року, я його хотів купити і взяв на тест. наразі власник монітору здав його в сервісний центр Samsung на огляд.

2 Oushen: завдяки цим програмам я просто пересвідчився в тому, що наявний саме дефект нерівномірного освітлення матриці. При перегляді фільмів чи коли граєш - дефект зовсім не помітно. Проте, коли працюєш в Інтернеті, а (ще більше) при роботі з текстом (тобто, коли більша частина це світлі кольори) - нерівномірність відчувається (погляд сам по собі постійно зациклюється на затемненому місці). Регулювання настройок і освітлення робочого місця допомогло лише дуже частково. З.І. Ось Techniker каже, що є варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене аналогічна ситуація з монтіором Samsung 740N. Йому теж 1.5 року (дивні обставини) і теж почалась така проблема. Похід в сервісний центр нічого не дав - приблизно через 3 дні ситуація повторилася. Кажуть, що просто ця фірма геть погані монтори почала випускати. Рекомндують брати Asus, Philips. А на LG чомусь косо дивляться. Чому, мені не відповіли. Дугий раз нести монітор мені не хочеться, бо залишатись без компа на 2 тижні для мене смерті подобно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To shur1k На LG косо дивляться бо там матриці погані, доречі сумісно випускаються з Philips. Чого так накинулись зараз на філіпс можна тільки здогадуватись. Наскільки я знаю Samsung підняв планку битих субпікселів з 5 до семи. Матриця в філіпсах таж сама майже завжди що і в LG(сумісне виробництво), але в них планка субпікселів 3 тому продавцям легше їх замінити по гарантії.

To zalepok Сумніваюсь що вони тобто сервіс щось зможуть зробити крім заміни лампи. Можливо поміняють лапу і відкоректують програматором яскравість і контрасність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...