Перейти до змісту

Хочу купити мотоблок, підкажіть ті, в кого є досвід


korifey

Рекомендовані повідомлення

Хочу купити мотоблок новий, або б/у. Та незнаю який краще, статті читав, але хотілося б щоб хтось поділився досвідом? Можливо знаєте - хто продає, то будь-ласка вкажіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Хочу купити мотоблок новий, або б/у. Та незнаю який краще, статті читав, але хотілося б щоб хтось поділився досвідом? Можливо знаєте - хто продає, то будь-ласка вкажіть.

Можна подивитись на сайті www.motoblok.biz. Я в них бетономішалку і тачку купував по ДУЖЕ гарних цінах, але там і мотоблоків купа. Склад знаходиться в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Да мене теж цікавить данне питання....Троха тут почитав... треба мотоблок брати вагою не менше 200 кіль а то орати не буде толком...Одним словом ціна плюс якість(ги-ги а все то Китай-яка там якість) :blink: схиляюсь до такого http://zalizaka.com.ua/products/331 На цукровому вул.Ранкова 26а такі є казали що по 7000грн бо в Луцьку такий 8000грн :sq_ye: На ньому *заря* пише,двигун sh-61 дизель ,водяне охолодження.Аналог *кентавр*дешевший але збірка гіршої якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Hugswarna

Я брав самого маленького для 4 соток.Купував у Ковелі , там дешевше ніж у Луцьку.Фірма шведська, мотори японські.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hugswarna

Я брав самого маленького для 4 соток.Купував у Ковелі , там дешевше ніж у Луцьку.Фірма шведська, мотори японські.

А ціна його, яка була? Він потягне переорювати землю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Hugswarna

Я брав самого маленького для 4 соток.Купував у Ковелі , там дешевше ніж у Луцьку.Фірма шведська, мотори японські.

А ціна його, яка була? Він потягне переорювати землю?

Не потягне з двох основних причин:мала маса і відсутність коробки передач.Мотокультиватори справляються з розпушуванням грунту з допомогою фрези,окучуванням з допомогою рала і навіть з копанням картоплі з допомогою рала-картоплекопача.Для оранки потрібна техніка із серії важких мотоблоків,типу білоруського МТЗ,або наш Мотор-Січ.Але ця техніка стартує мінімум з 12000грн(це ціна минулого року!)Дешевше може бути китайська Зірка(важкі моделі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Одне можу сказати, якщо різниця в 100-200 грн між Луцьком чи Ковелем, Чи є така шарашкина контора як Господар на базарі (гарантія на словах а ціна на 2 тис дорожче ніж на цукровому), з\ч до мотоблків шукав 3 місяці і по інтернету. Коли мій сусід купив трактора на цукровому і сказав що там ще продають мотоблоки і з\ч можна в них можна купити! Я чесно був вражений коли з менеджером зайшов на склад! З\ч, моторів у три поверха!

А ще одне дивіться уважно!!! у мене мотоблок з наклейкою 13 л.сю Зубр SH102, він переклеєний Jr-Q79 з двигуном 9,6 л.с. І віддали мені його з великі гроші!!! Акумулятора всунули 35 китайську, що на два дні хватило і віг там по гарантії поміняли. Такщо думайте де купляти, одне що знаю де хоч з\ч В Україні можна купити!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я надумал такой купить : http://www.gardenshop.com.ua/kentavr_2060D.html

и конечно же не в Луцке, здесь можно увидеть (и то не везде), "пощупать", проконсультироваться (едва...).

В интернет - магазине буду брать, благо сервис-центры (консультанты сказали) есть на китайскую технику в Луцке :)), имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надумал такой купить : http://www.gardensho...tavr_2060D.html

и конечно же не в Луцке, здесь можно увидеть (и то не везде), "пощупать", проконсультироваться (едва...).

В интернет - магазине буду брать, благо сервис-центры (консультанты сказали) есть на китайскую технику в Луцке :)), имхо.

магазин Профлайн

  • Адреса і телефони: Україна, м. Луцьк, вул. Шопена, 2 тел. (0332) 72-28-13, 72-50-14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мотоблок та мотокультиватор - дещо різні девайси

Я этой грани совсем не заметил (кроме веса) в этой модели, по вашему Pubert VARIO 60 SC3 это мотоблок или мотокультиватор? и почему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мотоблок має більшу вагу, потужність і скажемо так, кількість операцій.

Ним можна проводити оранку, культивувати, тягати причепи, і тд - мінуси для юзера - вага і габарити.

Культиватор - легкий, зручний, більш маневрений, проте функціонал має більш завужений - фрезерування (культивація), підгортання (окучування), напевне і все...

Радив би брати техніку з якісними двигунами, Briggs and Stratton, Subaru Robin, або ж італійські чи Al-ko.

dimon, якщо потрібен дійсно культиватор, раджу звернути увагу на таку штуку, 2 сезона - одне задоволення в роботі

http://www.klondayk....0_BR/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я надумал такой купить : http://www.gardensho...tavr_2060D.html

и конечно же не в Луцке, здесь можно увидеть (и то не везде), "пощупать", проконсультироваться (едва...).

В интернет - магазине буду брать, благо сервис-центры (консультанты сказали) есть на китайскую технику в Луцке :)), имхо.

Да вот и купил себе такой, пару дней собирал (не спешно), дизель, "кушает" до 0,5 л/час (в паспорте пишут), - очень экономно, по сравнению с бензиновым, нет цепей и ремней - уже лучше и надежнее, 6 л.с., в комплекте почвофреза. Вот завтра буду запускать и обкатывать. Прицеп буду сам варить. Т.к. на все село 1 лошадка, - думаю он (мотоблок) меня выручит :))

Да, и самое главное, на мой взгляд - "китаец", если за ним следить и не "убивать" , будет служить долго и счастливо, как и много другой техники из поднебесной,

ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...