Перейти до змісту

Треба барабанер


Psevdorocker

Рекомендовані повідомлення

Кароч треба барабанер зі своєї кухнею, який хоче грати і вчитись грати шось метальового напряму (але не альтернативу там всяку, а шось цікаве). Особливих вимог немає ,головне наявність барабанів і рук не з жопи і бажання грати! Приміщення є! Платити не дорого! Репи 2-3 раза в тиждень, десь годин на 7 вечора!

Бажаючі пишіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно не можу ,бо до цього ми шось всяке-різне перегравали ,правда не багато! а зараз є написані власні пісні, то навіть важко сказати, що то за стиль - кажуть люди шо шось похоже на хевіметальове ,але як на мене хеві більш складний по своєму строю стиль, а то не таке вже і скадне шось! Мішаємо одним словом!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки вирішили поміняти драммера? :D Ну і правильно, треба, щоб хоч ритм не плавав - пох тєхніка.

Пошукайте Пахана а.к.а. Войцеховський Паша (екс - Діздейн, Княжий Град).

Є ще варіант покруче - Саша Кулаковський (екс - Клінаут, Зайвий Рух, Здобний Пряник), але він помішаний на панк-році, так шо ваше хеві перетвориться на спід :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Концерти лабать будете ? :)<_<

Поки не навчимось до мало-мальськи нормального рівня - на сцену я не вийду! спозоритись завжди встигну!!!))))

Таки вирішили поміняти драммера? :) Ну і правильно, треба, щоб хоч ритм не плавав - пох тєхніка.

Пошукайте Пахана а.к.а. Войцеховський Паша (екс - Діздейн, Княжий Град).

Є ще варіант покруче - Саша Кулаковський (екс - Клінаут, Зайвий Рух, Здобний Пряник), але він помішаний на панк-році, так шо ваше хеві перетвориться на спід :D

Окей! Дякую, тре попитати шо то за чуваки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я дала Грибу твій телефон. Він когось там нарив вже. Так що жді званкофф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і З.І. - а Ви що там?

:D На цьому тиждні перша рєпа в новому складі - якщо перших три кавера знімемо за максимально короткі терміни і звучання мінімально відрізнятиметься від оригіналів - куплю собі мікрофон :)

А шо там на рахунок цукерки з начинкою??? (спиртовою бажано) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і З.І. - а Ви що там?

:D На цьому тиждні перша рєпа в новому складі - якщо перших три кавера знімемо за максимально короткі терміни і звучання мінімально відрізнятиметься від оригіналів - куплю собі мікрофон :)

А шо там на рахунок цукерки з начинкою??? (спиртовою бажано) :P

и..

а канхветко за шо... *память кароткая*

кста.

як оцифровка???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Кароч треба барабанер зі своєї кухнею, який хоче грати і вчитись грати шось метальового напряму (але не альтернативу там всяку, а шось цікаве). Особливих вимог немає ,головне наявність барабанів і рук не з жопи і бажання грати! Приміщення є! Платити не дорого! Репи 2-3 раза в тиждень, десь годин на 7 вечора!

Бажаючі пишіть!

якась там альтернатива )))

ггггг

будем битись? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, Вєтра я думав ти альтернативу не слухаєш!!! :_07:

Може ми вкладаємо в альтернативу різні поняття: я наприкад аьтернативою вважаю нью метал, хардкор, і інші стилі, які появились відносно недавно, там емо-уємо всяке. Кароч оті шо ходять в широких штанах, дивних різнокольорових кепках, здоровенних кросах, а під музику то виють, то кричать. Оце для мене альтернатива.

Кароч шось недолюблюю я отого всього :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, Вєтра я думав ти альтернативу не слухаєш!!! :_07:

Може ми вкладаємо в альтернативу різні поняття: я наприкад аьтернативою вважаю нью метал, хардкор, і інші стилі, які появились відносно недавно, там емо-уємо всяке. Кароч оті шо ходять в широких штанах, дивних різнокольорових кепках, здоровенних кросах, а під музику то виють, то кричать. Оце для мене альтернатива.

Кароч шось недолюблюю я отого всього :)

є якісна музика, а є фуфло))

і не важно в яких штанах ходять і хто його слухає ))

просто трохи класичні напрямки вже трохи підз*****ли...

одне і те саме щось...

хочеться щось нового

неординарного

оце я і вкладаю в альтернативу ))

на вкус і цвєт... як кажуть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош кавер на прослушку и критику!) залей куда то, что бы все могли послушать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

ДА, тільки треба добавити, що тепер є установка на якій можна буде троха побарабанити (десь до пів року) і впоследствії можливо купити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...