Перейти до змісту

Шокомания


Inga

Рекомендовані повідомлення

Inga, а мені більше сподобалось на неофіційному сайті, наприклад:

24935752_2zs2oow.jpg

Продовження там же і + ще тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще на офіційному сайті шокомена є конкурс історій на тему звідки взявся шокомен, то я їм таку історійку отправив - "В сільський туалєт хтось вилив відро радіоактивних відходів і через декілька днів з дирки в підлозі виліз цей коричневий монстр - гімномен (фекалоїд)". Може якраз моя історія конкурс виграє... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще на офіційному сайті шокомена є конкурс історій на тему звідки взявся шокомен, то я їм таку історійку отправив - "В сільський туалєт хтось вилив відро радіоактивних відходів і через декілька днів з дирки в підлозі виліз цей коричневий монстр - гімномен (фекалоїд)". Може якраз моя історія конкурс виграє... :)

Вот это фантазия:)) А вообще странная ассоция. Думаю, это из детства - советский шоколад Аленушка и все такое...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, цікаву іграшку знайшов на сайті Axe - відтирати забруднену у шоколаді дівчину:mdr: У цому жанрі я чемпіон:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, цікаву іграшку знайшов на сайті Axe - відтирати забруднену у шоколаді дівчину :) У цому жанрі я чемпіон :)

А яким чином відтирати?

Не отак, часом? :(

name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=aTkCqyPrOao&hl=ru" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Теж спосіб:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плиз, товарищи, помогите придумать концепцию фотки на конкурс Axe. Там следующие правила:

http://www.axe.ua/rules. Очень iPod хочется:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...