Перейти до змісту

Шукаю де замінити память Samsung GT-N8000


Revolver

Рекомендовані повідомлення

@Revolver , теж мав таку проблему. Хотів і продати поломаний планшет, і в Київ послати на ремонт. В останню мить знайшов в Луцьку сервіс напроти "Слона". Заніс на ремонт 4 квітня, забрав 4 липня. Бл@, три місяці робили ту пам'ять. Кормили завтраками  раз з десять, а то і більше, все ніяк не хотів в них мій планшет запускатися... Казали, що замовляли два рази флеш з Китаю, перший раз не получилось, другий раз щось там мурижили ... 

Короче, забрав на днях планшет, і шота він мені глючить, вісне в деяких програмах і потім вирубається. Подзвонив їм, кажуть принесіть, треба прошити чи андроїд обновити... Засада... 

Шкода було його продавати, мені він подобається, якісна модель, шикарний як для планшета стереозвук, тому і вирішив його реанімувати... За ремонт заплатив 900 грн. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в інеті харківська фірма, але якось непевно відправляти і ще й платити наперед.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth ні, вічна анімація бут меню, хоча ні бачу що відбувається лупбут але раз на 15-30хв, але в цієї моделі, память часто летить і має схожі симптоми, хоча зараз бачу тут 50\50, може і мамка відвалюється, пристрій не бачить жоден ноут з 3х

в режим одіна входить, але так як комп не бачить, нічо не можна зробити

в режим відновлення не заходить, просто перезавантажується при спробі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...