Перейти до змісту

Обмеження використання ОП в Opera 43


polsno

Рекомендовані повідомлення

Словом, вирішив покористуватися Оперою. Версія 43. Але стикнувся з тим, що буквально за півгодини вона забиває всю вільну оперативку в системі й видає отаке

UWkIp79.jpg

 

Поліз в інет шукати, як зменшити її апетит. Усюди написано, що треба йти Настройки > Общие настройки > Расширенные > История. Але в мене узагалі такого немає в налаштуваннях 

9sxbkj6.jpg

 

В мережі нічого толкового так і не знайшов. Підкажіть хтось будь ласка, як можна в цій версії обмежити використання ОП.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так остання версія ніби 46 ...

а покопатись в налаштуваннях можна - набираемо в адресній стрічці  - opera:flags   ... тільки акуратно ...

http://www.itrew.ru/brauzery/skrytye-nastroyki-opera-gde-ikh-nayti-i-kak-v.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, dj_design сказано:

так остання версія ніби 46 ...

а покопатись в налаштуваннях можна - набираемо в адресній стрічці  - opera:flags   ... тільки акуратно ...

http://www.itrew.ru/brauzery/skrytye-nastroyki-opera-gde-ikh-nayti-i-kak-v.html

 

Не знаю. Повиключав усе, де є згадка cache. Не помогло.

Видалив і поставив найновішу 46 версію. Пам'ять жерти перестала. Але тепер ні з того ні з цього починає намертво виснути. 

0KxjZ1c.png

Боже, яке ж все-таки дно ця Opera...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, polsno сказал:

Не знаю. Повиключав усе, де є згадка cache. Не помогло.

Видалив і поставив найновішу 46 версію. Пам'ять жерти перестала. Але тепер ні з того ні з цього починає намертво виснути. 

Впн вимкни і віснути перестане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, nickel сказал:

Впн вимкни і віснути перестане.

Та й з впн глюків не помічено

Деколи включаю на Кінопоіск зайти. Вроді нормально все.

Повільніше звичайно працює, але не висне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, WebTraveller сказал:

Та й з впн глюків не помічено

Сам сьогодні вперше стикнувся. Завісла при включеному впн і натисканні на кнопку вимкнення впн. Через диспетчера задач вбивав Оперу і запускав знову, кожен раз коли натискав кнопку впн, щоб його таки виключити, Опера зависала знову і знову. Запустив Оперу, поки вкладки не встигли загрузитися, закрив усі вкладки і лише на Експрес-панелі зміг виключити впн. Більше не повторювалося, хоча впн потім знову вмикав і вимикав декілька разів.

Підозрюю, що це проблема стареньких чи просто слабеньких компів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, fenmix сказал:

Ставте firefox і нічо жерти не буде) Усе, що на хроміумі - пожирач RAM.

На роботі користуюся одночасно двома браузерами. Стільки, скільки зжирає Файрфокс, Опера ще ні разу не жерла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

На роботі користуюся одночасно двома браузерами. Стільки, скільки зжирає Файрфокс, Опера ще ні разу не жерла.

 

Грає роль ще наявність додатків, так як uBlock Origin жре набагато менше памяті, ніж AdBlock + кількість відкритих вкладок. Півтора гіга памяті RAM в опері при одній вкладці - це вже memory leak, що звично для хромоподібних.

З того часу, як опера закинула свій presto вона стала просто ще одним хромом з вбудованим VPN і пародією на ту функціональність, яка була в раніших версіях.

Але то вже браузеросрач)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, fenmix сказал:

 

Грає роль ще наявність додатків, так як uBlock Origin жре набагато менше памяті, ніж AdBlock + кількість відкритих вкладок. Півтора гіга памяті RAM в опері при одній вкладці - це вже memory leak, що звично для хромоподібних.

Ну так з додатків і треба починати, бо одна вкладка в Опері 1,5 гіга не жере. Переглянув в себе - 250мб максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Впн вимкни і віснути перестане.

 

В такому разі раціональніше буде вимкнути саму Opera. Тоді точно виснути перстане...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, polsno сказал:

 

В такому разі раціональніше буде вимкнути саму Opera. Тоді точно виснути перстане...

Ну якщо ти її тільки заради впн-у ставив, то вимкни і увімкни. Писав же, що після цього глюк не повторюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, nickel сказано:

Ну якщо ти її тільки заради впн-у ставив, то вимкни і увімкни. Писав же, що після цього глюк не повторюється.

 

Ну вона в мене була давно встановлена. І дивно звучить "якщо ти її тільки заради впн-у ставив". Коли сама Opera позиціонує це своїм "досягненням" і перевагаю перед іншими барузерами. 

free-unlimited-no-subscription-required.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Ти мені щось намагаєшся довести? Напуркуа?

Як на мене, то тут саме ти намагаєшся довести, що лаг основної з фіч Opera незначущий. Не збагну тільки, мені чи собі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, polsno сказал:

Як на мене, то тут саме ти намагаєшся довести, що лаг основної з фіч Opera незначущий. Не зрозумію тільки, мені чи собі. 

По перше - основною фічею це ти її назначив.

По друге - лаг дійсно незначущий. Опера в мене основний браузер, часу в ньому проводжу досить багато, щоб зробити такий висновок.

По третє - це ж ти тему створив, а не я. Люди, в тому числі я, поради тобі дають, а ти огризаєшся, замість подяки. Видали тему, потім Оперу і буде тобі спокій. Постав Яндекс.браузер з вбудованим впн, якщо Опера тебе не влаштовує і не іпи людям мозок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де ж це я назначив її основною фічею? Це якраз Opera помістила її у перелік своїх фіч.

І за що ж це я тобі маю дякувати? За недолугість "Впн вимкни і віснути перестане". Ти мабуть в темах про віруси радиш вимкнути інтернет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, polsno сказал:

І де ж це я назначив її основною фічею?

40 минут назад, polsno сказал:

Як на мене, то тут саме ти намагаєшся довести, що лаг основної з фіч Opera незначущий. Не збагну тільки, мені чи собі. 

 

9 минут назад, polsno сказал:

І за що ж це я тобі маю дякувати? За недолугість "Впн вимкни і віснути перестане". Ти мабуть в темах про віруси радиш вимкнути інтернет...

Чувак, роби що хочеш. Я виходжу з теми.

Т

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...