Перейти до змісту

Про різницю між тросиками- питання


Рекомендовані повідомлення

Хочу підремонтувати велосипед для сина - порвався тросик переключання швидкостей. Вот саме з тросиками не мав справ, маючи великий стаж катання та ремонту, трос ніколи не рвався.

В інтернеті знайшов як і де купити тросик, а з "рубашкою" маю питання. Якщо тросик довжиною 2 метри то це зрозуміло.

А вот рубашки там також такої довжини. Питання - а що не продають ті рубашки на "відріз" ?   Мені потрібно всього 40 см.

І яка різниця між тросиками для тормоза та перемикача швидкостей? Так розумію що для тормоза потрібно більш міцного?  Чи можна використати тормозний тросик  для перемикача?   І чи можна " рубашку" для тормоза використати з тросиком для перемикача?  Просто в продажі (де я шукав) є тільки "рубашка" для тормозного тросика.

І в чому різниця між дорогими тросиками і дешевими?  А то на сайті велозони і за 11 гривень є   http://velozona.lutsk.ua/catalogue/parts/cables/tros-pereklyuchatelya/

 

 

Можливо хто може подарувати 37-40 сантиметрів "рубашки"?    Підійде і б/в. 

Велосипед старенький та потертий :)  А ще син не слідкує за ним, тому дорогого не хочется купляти...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тормозний трос - товстіший, з іншою законцовкою. Рубашки теж різні за внутрішнією конструкцією. Та сама Велозона продає хоч по 10 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...