Перейти до змісту

Земельна ділянка


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть, прошу: у мене в власності є земельна ділянка с. Гаразджа (з вересня 2007р.), проте ще не встигла її зареєструвати в Луцькій районній раді.

Чи є якийсь термін відведений для того, щоб зареєструвати? Чи за прострочку накладаються якісь штрафні санкції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, прошу: у мене в власності є земельна ділянка с. Гаразджа (з вересня 2007р.), проте ще не встигла її зареєструвати в Луцькій районній раді.

Чи є якийсь термін відведений для того, щоб зареєструвати? Чи за прострочку накладаються якісь штрафні санкції?

Поки нема державного акту - нема власності.

Відповідно у вас немає на неї прав.

Вашу ділянку може привласнити хтось інший, дійсно поспішай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В смислі, не виданий Державний акт? Строків немає, але поспішай.

Мабуть мається на увазі, що є державний акт, але не зареєстрований державний акт у районній раді. Є така формальність, але строків не знаю, хоч і працював землевпорядником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В смислі, не виданий Державний акт? Строків немає, але поспішай.

в мене є тільки договір куплі продажі який виписав нотаріус, і мені ж потрібно зареєструвати, і я питаю чи нема якогось терміну який відведений з моменту укладання договору бо вже пройшло пів року... підскажіть будьласка!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В смислі, не виданий Державний акт? Строків немає, але поспішай.

в мене є тільки договір куплі продажі який виписав нотаріус, і мені ж потрібно зареєструвати, і я питаю чи нема якогось терміну який відведений з моменту укладання договору бо вже пройшло пів року... підскажіть будьласка!!!

Якщо є договір купівлі-продажу - то вже легше, тоді земля є вашою власністю. Ці договора реєструються в держреєстрі, так що це є підтверджуючий документ.

Терміну реєстрації нема, то є ваша інтимна справа, просто без акту державної власності ви не зможете її відчужити (продати, подарувати, віддати, пропити і т.п.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В смислі, не виданий Державний акт? Строків немає, але поспішай.

в мене є тільки договір куплі продажі який виписав нотаріус, і мені ж потрібно зареєструвати, і я питаю чи нема якогось терміну який відведений з моменту укладання договору бо вже пройшло пів року... підскажіть будьласка!!!

Якщо є договір купівлі-продажу - то вже легше, тоді земля є вашою власністю. Ці договора реєструються в держреєстрі, так що це є підтверджуючий документ.

Терміну реєстрації нема, то є ваша інтимна справа, просто без акту державної власності ви не зможете її відчужити (продати, подарувати, віддати, пропити і т.п.)

Не згоден. Єдиним документом, який засвідчує право власності на землю є державний акт (Стаття 126 Зем. Кодексу України), а договір купівлі продажу засвідчує виникнення прав на землю.

Топікстартеру: Беріть договір купівлі-продажу і зверніться в любу землевпорядну фірму (їх в Луцьку більше 30-ти). Колись Гараджою займалась фірма "Візар" (Космодем'янської, 2).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...