Перейти до змісту

Написання твору для ЗНО


fog

Рекомендовані повідомлення

Розшукується людина, яка напише твір для ЗНО.

Тема буде названа.

Питання оплати і тд в ICQ #########

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так так, нам то якось було.....а зараз іншого шляху немає. Я твори колись непогано писав правда з помилками у розділових знаках ітд...мав 9 балів максимум за твір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто одна знайома попросила знайти людину яка до завтра справиться, вот я і запостив, бо знаю що форум читають викладачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зрозумів? а як зараз?

завтра буде вроді тестування. вот тоді і взнає вона тему. і сама напише собі.

треба вчитися. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зрозумів? а як зараз?

завтра буде вроді тестування. вот тоді і взнає вона тему. і сама напише собі.

треба вчитися. :ok2:

Вот і вперед за орденами.

І харе тут флудить. :smile-zachot:

Людина назве тему за якою треба написати твір, за це той хто буде писать отримає грошову винагороду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За що ти зразу мінуси кідаєш? Нерви?

Просто мені цікаво стало. Як то так тему?

Що вже теми дають раніше? :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти або тупий або спеціально ви*об*єшся.

Тема береться звідти, звідки і відповіді на тести. Береться саме звідти, бо ми живемо в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2fantazy

Реально це убиває. Можна було вже догадатись звідки тему взяли...

вроді вже не дитина а такі питання задаєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і де в тебе Туманчік скільки розуму береться?

якби я писав завтра ЗНО, то я би тебе "вбив", але тему достав би :smile-zachot:

тут жеж багато школьніків. охх.. добре хоть шо ти замалював ту аську.

все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоє володіння рідною вражає. Розумію, ти не напрягався, щоб видати грамотний текст, як і ніхто не напрягається. А тепер уяви як потенційний школьнік пише в асю і намагається надурити. Невже по методам написання повідомлень не буде помітно, що пише не людина, яка здатна скласти якісний твір, а той, хто здатен вбити за тему, хоча цей набір слів йому нічим не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось таке вже дурне написав ти.

Просто подумай:

ЗНО - це ніби найнепідкупніший метод визначення знань. Перевіряють вчителі з різних областей і т.д.

А тут собі Туманчег так пише, ніби нічого особливого.

Не знаю, не знаю. Може я вже відстав.

Але ще рік назад я про таке і подумати не міг. І сидів вчив, бо знав, що від того багато що залежить при вступі. (хоча воно мені не допомогло (наукова :) )). Але все-таки я написав дуже добре. Мова - 11 балів. Математика - 11 балів. А тут нате: вже просять, щоб написати твір, бо вона вже його має. ТА ВЖЕ І САМА МОГЛА БИ ЙОГО НАПИСАТИ, якщо вже на те пішло. До чого все котиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Котиться до того, що кожен викручується як може. Знав би я того року, яка дурнувата тема на твір буде, еххх. Хоча того року ЗНО не мало суттєвого впливу на подальше життя школьніка

Рік ТОМУ люди були такими ж халявщиками як і зараз, може трішки меншими. А так, як ми живемо в Україні, то нічого неможливого немає при підкріпленні впливовими людьми та фінансами. І тобі, як людині вже вирісшій з повзунків, давно треба було знати що і таке буває (прямо як в анекдоті, де син батькові казав: "ото бач, Петро, яка х**ня буває").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тимошенко подумає, чи скасувати тести, після того як діти напишуть перший

21.04.2008___ www.ПРАВДА.com.ua

Кабінет міністрів у середу, 23 квітня, розглядатиме на засіданні питання про стан проведення зовнішнього незалежного оцінювання якості знань випускників шкіл.

На засідання запросять представників батьківських комітетів, директорів шкіл, ректорів вищих навчальних закладів, представників профспілок вчителів.

Таке рішення уряд ухвалив на позачерговому засіданні у понеділок, 21 квітня, повідомляє урядовий портал.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що уряд хоче почути думку громадськості, батьків та вчителів і збирається дати реальну оцінку стану підготовки до тестування.

Уряд має з’ясувати, чи може сьогодні країна без будь-якого порушення прав школярів, майбутніх студентів, їхніх родин провести це тестування якісно.

"Ставити експерименти на дітях я нікому не дозволю", - заявила прем’єр.

За словами Тимошенко, уряд розробить реальні механізми, які без "шокової терапії" покладуть край корупції.

Як відомо, перше незалежне тестування випускників шкіл – із української мови та літератури – відбудеться по всій Україні у вівторок, 22 квітня.

http://www.pravda.com.ua/news_print/2008/4/21/74958.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, кожен викручується як може.

А потім в університет вкручується.

Мля... Чел, мені наплевать шо ти здав на 11 і той і той предмет, можеш собі сімейнікі пошить і туди свій сертифікат приліпить.

Був створений топік в якому шукалась людина для написання твору.

Дівчина, про яку йдеться, може написати твір сама, але вона занадто багато готувалась до цих тестів, втомилась, зараз дуже хвилюється, тим паче через тиждень їй здавати математику, бо поступає в досить престижний навчальний заклад, а прохідний бал 10, поступити хоче якраз розумом, а те що домоги просить то це закономірно, сам процес тестування новий і неясно чим це все закінчиться, тестовий рівень вона здасть ідеально, а вот з твором можуть бути проблеми, бо при написанні потрібно дотримуватись певного порядку і послідовності, цитати і тд.

Шукався педагог для написання бо перевірять будуть теж педагоги, колеги думаю знають як писать щоб сподобалось.

Хто хто а ти зі своїм постійним попрашайнічеством вже захарив.

IMG791-1208789740.jpg

***

IMG791-1208789794.jpg

шо ж ти чесний наш не купив цю програму?

***

IMG791-1208789839.jpg

вот, той хто радить вчитись самостійно, шукає реферат...

Ти просив, клянчив і АПав, а людина пропонує оплатити роботу, так що...

Одним словом не варто откривать варешку в темах, де цього не потребується. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, дякую за твої недоречні скріни і т.д.

_____________________

Як там написала вона тестування? Співпала тема? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скріни дуже навіть доречні, ти звинувачуєш у бездіяльності людей в той час коли сам ніхрена не роблячи клянчиш про допомогу.

Сам то чого стукав в ту аську? З цікавості? Чи теж хотів тему взнати?

Тема співпала, написала чудово.

З тестового рівня 93 відсотки правильних відповідей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки


×
×
  • Створити...