Перейти до змісту

Алі чи Амазон


Will

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Ходять слухи, що з 7 лютого (ну, плюс-мінус день) вступили в силу нові права, що відтепер халявної відправки з Алі Експрес більш нема, а також, що тепер доправляє посилки з закордону по Україні не Укрпошта, а Нова Пошта.

Також бачив, що НП має фішку зі своїм ящиком в Америці, звідки потім доставляють до нас (5 баксів за кіло). 

По позиції що мене цікавить по грошам те ж саме, що з Китаю халявна доставка, що з США через НП.

Але начитався страшилок (на AIN) про те, що товари люблять губити, вручати кому попало і все таке.

Питання - хто точно знає як воно насправді і що краще обрати.

Вдячний всім хто відпише)

 

Якщо тема не в тому розділі, звиняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж читав таку інформацію, хоча брат 8-го ще замовляв на алі речі з безоплатною доставкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безплатну доставку ніхто не відміняв. Відміняють безтрекові посилки, яким якраз відправляли дешеві товари. Бо "погані тьоті на пошті крадуть шарфіки" постійно. Про Нову Пошту також фігня, бо саме Укрпошта спільно з китайцями розробляє новий вид відправлень з бюджетними треками. Нова Пошта таки влізла в міжнародні посилки, але це не пов'язано з змінами на Алі. Безкоштовна доставка залишилася, але, імхо, дешеві товари, які раніше йшли без трека, зараз незначно подорожчають. Дорожчі товари завжди йшли з нормальним треком і їх ці зміни не торкнуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel себто я можу замовити на Алі посилку, як і раніше (там баксів 70), і вона на Укрпошту прийде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Will сказал:

@nickel себто я можу замовити на Алі посилку, як і раніше (там баксів 70), і вона на Укрпошту прийде?

Так, тільки не гарантую, що приїде Укрпоштою. Я не знаю за яким принципом ділять між собою посилки Нова пошта і Укрпошта, а ще інколи і Містекспрес впрягається. В Новій пошті нічого страшного немає, тільки везуть чомусь не по адресі, а на відділення на Набережній, але безкоштовно перенаправлять у необхідне відділення. Хоча якщо є час і натхнення, то можна добитися і доставки кур'єром в квартиру. Містекспрес по замовчуванню доставляє кур'єром в квартиру. Не все так погано як пишуть в тирнетах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Не все так погано як пишуть в тирнетах.

Через місяць прийде посилочка, буду знати як воно і яким макаром відбувається після реформацій :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, nickel said:

Містекспрес по замовчуванню доставляє кур'єром в квартиру.

Дєвучко з МЕ мене переконувала, що ні в яку квартиру, а тільки до під"їзду. НП, яка міжнародні відправлення має так само доставляти хоча б до під"їзду - включає окуня про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Алі з 8 лютого відмінили безтрекові (без міжнародного трек-номера) відправлення посилок вартістю менше 8,5 дол. Про це писалось у відповідній темі "Потрібна консультація по замовленню з Aliexpress"https://board.lutsk.ua/topic/136530-potribna-konsultatsiya-po-zamovlennyu-z-ali-express/?page=34
. також там і обговорюються нюанси доставок через Укрпошту, НП чи МЕ.



Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, SunSeth сказал:

Дєвучко з МЕ мене переконувала, що ні в яку квартиру, а тільки до під"їзду. НП, яка міжнародні відправлення має так само доставляти хоча б до під"їзду - включає окуня про це.

Можливо і так. Я живу на першому поверсі, тому домофон не ставив, кому треба і в вікно постукає. То коли мені дзвонить кур'єр, я все-рівно йду йому відкривати двері, ну і по факту забираю посилку. Тут спорити не буду. :)

Хоча вже декілька разів бачив кур'єрів МЕ, які виходили з під'їзда, от лише не знаю чи вони міжнародні посилки доставляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дєвучко з МЕ мене переконувала, що ні в яку квартиру, а тільки до під"їзду. НП, яка міжнародні відправлення має так само доставляти хоча б до під"їзду - включає окуня про це.

МЕ крайню посилку доставив додому (по факту можна вважати до квартири), попередню я перехопив у них на складі, благо рядом біля роботи.
НПІ крайню посилку без проблем і безкоштовно (для міжнародних відправлень така послуга безкоштовна) переадресуаала на відділення, яке я просив, хоча мала бути адресна доставка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені на днях міст експрес під двері доставив ввечері, десь після 19:00 , попередньо зателефонувавши. Всього посилка йшла десь 2 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...