Перейти до змісту

Антивірус Касперського


vanus

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...

Для KIS7 :D

Інструкція в архіві.Все провірено, працює.

КОРИСТУЙТЕСЬ НА ЗДОРОВ"Я!

Kaspersky_internet_security_7.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

особисто користуюсь таким

Ещё один способ борьбы с черным списком

Просто-напросто есть такой рег-файл который напрочь убивает

инфу об какой-либо активации в прошлом, т.е. делает так,

что как-будто вы только что поставили KIS и спокойно

с сервера качаете бесплатный месячный ключ активации,

при этом все прошлые настройки и базы остаются неизменными

Mаленьким минусом остается ежемесячная такая операция,

но, ИМХО на поиск новых решений обхода блэклиста уходит

значительно больше времени..

Не забудьте отключить Касперского перед установкой файла.

Треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vanus --- Яка різниця між вірусом і Антивірус Касперського?? Я просто не знаю!

А в принципі, яка різниця від чього буде плющіти ОS від віруса, чи від касперського............................. (раз поставив ХР злетіла в кізяк),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз поставив ХР злетіла в кізяк

Ставив собі Каспера, такий самий результат. От тільки зараз нарешті все відновив. І такі відгуки про баги при встановленні вже чую не вперше, а тут ще й на собі випробував. З другої спроби все ніби працює нормально.

До цього стояв НОД32, і якби не "звірьок" якого НОД з останніми базами не бачить, то нічого би не міняв.

Зараз хочу назад поставити старий добрий НОД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є от таке http://depositfiles.com/files/5593110

Этот патч делает все заблокированые Касперские лицензии рабочими! Из черного списка в белый список, а также защищает их от "черного списка": файл "black.lst", который обновляется из "Лаборатории Касперского" больше не будет проблемой (не будет обновляться)!ак установить:

1. Перед применением патча перейти в Касперском в Настройки -> Сервис и отключите самозащиту.

2. Удалите все ключи в Касперском.

3. Выход из Касперского (правой кнопкой по значку в трее - выход).

4. Скопируйте патч в папку Kaspersky Lab(например "C:\Program Files\Kaspersky Lab").

5. Нажмите кнопку "Clean".

6. Затем нажмите на "Patch Kaspersky Internet Security" или "Kaspersky Anti-Virus" (зависит от того, какая версия установлена в Вашем компьютере , KIS или KAV).

7. Выходим из патча, открываем Каспера, ставим самозащиту и новый ключ (можно уже из заблокированных, главное, чтобы не вышел срок его службы).

Скачать Kaspersky blacklist to whitelist (4.28 Мб)

Я не пробував, бо не користуюсь каспером вже давно, мо кому поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
раз поставив ХР злетіла в кізяк

Ставив собі Каспера, такий самий результат. От тільки зараз нарешті все відновив. І такі відгуки про баги при встановленні вже чую не вперше, а тут ще й на собі випробував. З другої спроби все ніби працює нормально.

До цього стояв НОД32, і якби не "звірьок" якого НОД з останніми базами не бачить, то нічого би не міняв.

Зараз хочу назад поставити старий добрий НОД.

Юзаю касперского на різних компах років 4 і ще ніде такого не зустрічав.

Було що вірус не давав ставити касперского на машину і зразу ж заражав інсталяху, було що народ з слабими машинами плювався на його зажерливість до ресурсів, а в цілому враження про нього чудові.

Гарячо любімі деякими людьми Нод і ДрВеб (через те що вони не грузять систему) за антівіри взагалі не вважаю бо вже не раз приносили заражонні флешкі з такіх компів і пару раз приходилось чистити їх машинки касперскім від вірусів кількарічної давності.

Є ключі до КАВа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to silia якщо до 7-го, то приаттач або залий на ФТП.

До-речі, в мене була така сама ситуація з флешками з компів де стоїть НОД.

to snight, я щось не чув щоб був вже 8-й каспер. 7-й останній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не чув щоб був вже 8-й каспер. 7-й останній.

Ти не чув... а я вже їх більше 5 ліцензій продав -_-

але називаєсть воно Антивирус Касперского 2009 або Kaspersky Internet Security 2009

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

http://www.kavkiskey.com/

Тільки перед тим, як заходити на сайт відключи анти-фішінг, бо Каспер не пустить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.kavkiskey.com/

Тільки перед тим, як заходити на сайт відключи анти-фішінг, бо Каспер не пустить ;)

антифішинг не треба відключати, просто в настройці веб-антивіруса додати "*kavkiskey.com*" в виключення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.kavkiskey.com/

Тільки перед тим, як заходити на сайт відключи анти-фішінг, бо Каспер не пустить ;)

Дякую! Попробую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...