Перейти до змісту

Обережно!Нові види шахрайства.


Radek Wolunski

Рекомендовані повідомлення

Увага! Викрито новий вид шахрайства.Особливо на нього піддаються емоційні та ревниві чоловіки.На мій мобільний телефон дзвонить невідомий,та повідомляє,що має фото моєї дружини,де вона з іншим чоловіком.Відразу прошу назвати ім'я своєї дружини.Він називає МОЄ ІМ'Я(і це їх головний козир,та взнати ваше ім'я не тяжко якщо ви щось купували,або продаєте в інтернеті ) і каже, що він стороння людина,ремонтував якомусь кренделю автомобіль і той дав йому(можливо в якості премії) конверт в якому дві фотографії та ФЛЕШКА (це їх другий козир) і дуже-дуже просив його мені не називати,та сказав,що я заплачу йому 500 гривнів за це.Я ще трохи попитав в нього як виглядає моя дружина,яке в неї волося,та він як мантру повторював все ранніше сказане.Я зрозумів що це розвод та запитав,де ж я можу отримати такі омріяні фотографії.Він сказав що для цього я повинен приїхати в Ковель.Посилати його я ще не став(ще встигну)можливо повідомлю в поліцію(та мабуть марна трата часу).Добре було б приїхати,вичислити та намнути вуха,але боюся що вуха в руках залишаться,а можливо й голова(я сам майстер спорту з боротьби).Не знаю як би проходила передача "компромату",можливо підіслали б якогось пацана,чи прийшов би сам фігурант (він би якби ні при чому,так добрий самаритянин).Не маю великого бажання тратити свій час на такі дурниці.Я дуже кохаю свою дружину ми разом уже 16 років,і за цей час я жодного разу не засумнівався в її вірності і ніколи вона не дала мені приводу для ревнощів,з якого б переполоху я  попер в Ковель по першому ж дзвіночку невідомо від кого. Та все тут тримається на емоціях.Ревнощі часом затуманюють і очі і розум,на це вони і роблять основну ставку.Тепер про конверт,там вірогідніше за все дійсно будуть дві фотографії можливо оголеної,чи напівоголеної пари низької якості,Обличя жінки видно не буде,хоча запалений мозок ревнивця впізнає знайомі обриси,а затуманені очі роздивляться навіть родинку на бедрі.І тут на допомогу ревнощам проходить цікавість,а щож там на флешці?Та флешку без грошей вам уже ніхто не віддасть.Може і сума вирости в декілька разів,все залежить від того наскільки сильно у вас затрусяться руки.Та більш за все і на флешці ви нічого не розгледіте.Скоріш за все там теж буде дуже низька якість.Розрахунок іде на те, що ваш мозок сам домалює те що не можна розгледіти.І буде дуже добре якщо придивившись все ж,в кінці побачите "ЛОХ".Цей вид шахрайства дуже жорстокий тому,що замахується на святе,на сімейне щастя.Кохайте своїх дружин І не піддавайтесь емоціям,майте зевжди холодну голову,будьте мисливцями,а не жертвами.УДАЧІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+380682805162  один з номерів таких лохотронщиків. Прохання Т.С. також викласти номер шахраїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Radek Wolunski сказано:

і каже, що він стороння людина,ремонтував якомусь кренделю автомобіль і той дав йому(можливо в якості премії) конверт в якому дві фотографії та ФЛЕШКА (це їх другий козир) і дуже-дуже просив його мені не називати,та сказав,що я заплачу йому 500 гривнів за це.

такий дикий шлак, навіть не придумають у сценарій третьосортного турецько-бразильського серіалу, упороті дурники :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Deemon сказано:

такий дикий шлак, навіть не придумають у сценарій третьосортного турецько-бразильського серіалу, упороті дурники :)
 

це мабуть дружина з коханцем так гроші з чоловіка мужуть збивати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає там ніяких фотографій, флешок, конвертів... І зустрічатись вживу тим більше ніхто не буде!

Вони "разваділи", а не смертники.

Хто продає щось на ОЛХ, напевно знає "бородатий" розвод типу "я куплю товар, заплачу гроші наперід, але для того , щоб я зміг перерахувати вам кошти, потрібно, щоб ви підійшли до банкомату, а там далі я розкажу, що робити..."

Все просто - людська психологія.

Поїхав до Ковеля- значить вже ведеться. А далі діло техніки.

По крупинкам будуть казати, шо робити, крок за кроком.

Швидше всього, в Ковелі на автостанції стоїть термінал або банкомат. І вже там під умовою "перекидайте 500 грн,і тільки тоді, як я побачу, що мені прийшли гроші- до вас підійде людина і віддасть фото\конверти\флешки\блаблабла".

Історія звичайно брєдова , але чим більше забиваєш людині мізки- тим менше вона починає думати.

Завжди треба бути пильним.

Але як то кажуть, "на кожен товар є свій покупець" - знайдуться люди, які поведуться...

Подяка автору, що розказав.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...