Перейти до змісту

Пахова грижа


R01and

Рекомендовані повідомлення

Поставили мені такій діагноз(пахова грижа) - потрібна операція.

Порадьте куди краще звертатись(одні говорять 2 лікарня, інші радять в Військовий, що біля "Старого ринку"), або конкретного спеціаліста(хірурга).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за військовий гарнізонний госпіталь, але не знаю як там зараз з "невійськовими"...

а хірурги там усі хороші, деякі пройшли АТО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж колись батькові там робили, в військовому... Але тоді там конкретного лікаря рекомендували, а прізвище я не згадаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jack74 сказано:

Але тоді там конкретного лікаря рекомендували

Хоменка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу... у відставці... він і зараз ним є..., але вже не начальником госпіталю...

зараз він травматолог-ортопед і найбільше веде прийом цивільних, тому можна до нього звернутись... Олександр Миколайович його звати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже хороший хірург Христюк у Лікарні №2. Але не знаю чи він беер випадки грижі.

з Хоменком стикався мій брат. Його не оперували але цей лікар єдиний, хто у його випадку дав консультацію і лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна ситуація, звернувся в 2 лікарню до терапевта з підозрою на лімфовузол, терапевт оглянула і направила до хірурга з підозрою на пахову грижу. На третьому поверсі мене оглянули 2 хірурга і сказали що грижа, і потрібна операція, краще після свят. Для мене не було надто дивна її поява бо соваю штангу в спортзалі. Але для перестрахування такі потрапив на прийом в Гарнізонний госпіталь, мене теж оглянули 2 хірурга, і грижі там не побачили, але порадили сходити на узі - яке показало збільшені лімфовузли.

 Моя порада - перестрахувуйтесь, по можливості звертайтесь до декількох спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...