Перейти до змісту

З Днем народження, Степан Андрійович Бандера!


case_l

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Oli сказано:

але те що набігали на села і брали що хотіли це факт.

факт масковскай пропоганди?По батьківський лінії мої родичі жили на заході і якби не ОУН не вижили б.Поляки вже всіх зігнали і почали палити село,але тут Бандеровці і..Тікали АКовці сильно,не всі втікли,але то інша тема.Включіть логіку,ОУН до середини 50-их трималися.Як би вони грабували(а за це СБ відразу розстрілювали)то протрималися би стільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oli сказано:

по цей час знаходжу закопані "хованки" людей, та й не лише я

А до чого це?Що за люди,від кого ховалися?Ось від таких як ви і русскіє мають вплив на Україну і робили,що хотіли.Не має зараз полу тонів,поки іде війна.Сумніваєшся,за поребрик-там однодумці.Кінчиться війна,можна і дискуссії розводити.В любій країні під час війни діють особливі закони(ми ж з вами не винні,що в нашого президента на расіїї бізнес інтереси і офіційно війни не має.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю краще перенести тему у розділ Політика, а то якось не по фен-шую битися лобами у розділі призначеному для привітань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, phantom сказано:

Думаю краще перенести тему у розділ Політика, а то якось не по фен-шую битися лобами у розділі призначеному для привітань.

Все як завжди, з'явився один прополосканий і понеслась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був за присвоєння Бандері звання Героя України. Але тепер я категорично проти. Тому що присвоєння такого звання Гаді Савченко повністю дискредитувало цю нагороду.

 

Ще я маю питання до тих, хто говорить про "боготворіння" Бандери -- а ви окрім білого і чорного якісь кольори розрізняєте? Чи у вас або ворог, або бог і інших варіантів немає?

Він був теоретиком і ідеологом тієї України, яку наші хлопці на Донбасі зараз відвойовують своєю кров'ю. Певно ж, святим не був, однак він не причетний, на відміну від "канонізованого" москалями Сталіна, до масових голодоморів і мільйонних катувань і вбивств мирних людей. На сьогоднішній день немає доказів участі "бандерівців" до набігів на села і злочинів, про які заявляють і москалі, і поляки. Однак, в розсекречених Україною документах КДБ (НКВД) є докази, що диверсанти НКВД переодягались в форму солдат ОУН і під виглядом "бандерівців" розстрілювали цілі села. Я собі уявляю, скільки ще доказів про злочини радянського режиму є в документах КДБ, які москалі по сьогодншінй день вважають державною таємницею і зберігають в архівах під грифом "Секретно"...

 

Як би там не було, але навіть сьогодні, коли існує стільки засобів зв'язку, спостереження і відео-фіксації, окремі люди і загони дозволяють собі вчиняти на війні недостойні вчинки і злочини, що казати вже про ті часи, коли проконтролювати це все було практично неможливо. В будь-якій армії є свої відморозки і мародери, зарікатись і стверджувати, що їх не було серед вояків Бандери, на жаль, не можна. Війна є війна, там буває всяке, але це не значить, що особисто Бандера причетний до таких випадків, або що він був їх організатором.

 

Дивують звинувачення, що він воював проти радянської армії. Люди, ви при своєму розумі?! Радянська армія -- це загарбницькі війська, точно такі ж, які зараз намагаються захопити схід України! Тільки 100 років тому вони були не лише на сході, а практично по всій території України. Але тоді, на жаль, ворог переміг і засобами пропаганди (тоді "кисельовщина" теж працювала!) розказав вашим батькам і вам, що Бандера -- це ворог. Звісно ж, ворог! Тільки не наш, а наших загарбників! Німецькі і радянські війська (які спочатку були союзниками і спільно нападом на Польщу почали другу світову війну в вересні 1939 року) були для Бандери однаковими ворогами, саме тому він і пробув в тюрмах і конц-таборі в Німеччині з 1941 по 1944 роки.

Це була дуже достойна людина, яких дуже бракує в наш час. Людина, яка присвятила своє життя, а зрештою і поклала його, за Україну і її незалежне і сильне майбутнє. Вороги України завжди, до останнього, боялися Бандеру і його вбивство москалями аж в 1959 році -- зайвий доказ цьому. А найгірше, що і про "героїзацію", і про "злочини" Бандери кричать люди, які про нього не знають практично нічого, його ім'я тупо використовується в політичних іграх і в розпалюванні ворожнечі і між українцями, і між Україною і іншими країнами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Plum сказано:

Я був за присвоєння Бандері звання Героя України. Але тепер я категорично проти. Тому що присвоєння такого звання Гаді Савченко повністю дискредитувало цю нагороду.

мм, а може справа не в Бандері?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

а може справа не в Бандері?

Звісно, не в Бандері. Справа в нагороді, яка зараз перестала будь-що значити, бо її почали видавати людям, того не вартим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Plum сказано:

Ще я маю питання до тих, хто говорить про "боготворіння" Бандери -- а ви окрім білого і чорного якісь кольори розрізняєте? Чи у вас або ворог, або бог і інших варіантів немає?

Він був ...
Це була дуже достойна людина, яких дуже бракує в наш час. Людина, яка присвятила своє життя, а зрештою і поклала його, за Україну і її незалежне і сильне майбутнє. ...

Запитання, я так розумію, до мене. Зустрічне запитання: чому не роблять "факельних шествій" на честь В'ячеслава Чорновола? Він менше підходить? Менший герой чи менше настраждався? Чим міряти будем? Отож-то. Достойних людей в історії України, в боротьбі за її незалежність, багато. Чому серед них всіх обираємо саме Бандеру для створення "культу особи"? - я відповім сам - А лиш тому, що він так дратує москалів, правда ж. То під чию забаганку ми танцюємо в такому  разі?

І крім того, особистість Степана Бандери є досить неоднозначною. Щоб він  став "героєм УКРАЇНИ", Україна повинна це зрозуміти. Не Ів-Франківська, Львівська чи Хмельницька область, чи лиш члени ВО"Свобода", а ВСЯ Україна. А для цього потрібно не "факєлувати" алянеофашисти (насільно міл нє будєш), а займатись просвітницькою роботою. Знімати документальні фільми про нього (гарно часом показують по 5-му), знімати І ПОКАЗУВАТИ художні фільми, публікувати статті, проводити лекції і т.д. А пройтись маршем типу "футбольних ультрас" - це дія з протилежним ефектом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, jack74 сказано:

І крім того, особистість Степана Бандери є досить неоднозначною

що є неоднозначним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти добре розумієш про що я, не потрібно мене тролити. Я не маю бажання влазити в холівар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандера не ідол, а символ. Був би ідол, совок давно б з ним розправився. Бандера однозначний і правдивий. Неоднозначна досить значна частина населення України, яка не розуміє, не сприймає країну в якій народилась, її мову, культуру і історію. Однозначним він є для поляків, однозначним для москалів. У кожного з них Україна мала право на існування тільки в межах їхніх держав. Бандера мав іншу думку і не тільки мав думку, але й готовий був за неї вмирати, вбивати і переконав ще десятки тисяч інших. Чи мені важлива думка поляків і кацапів на рахунок Бандери? В даному контексті ні, бо вона вибіркова, вирвана з загальноісторичного контексту і не враховує право українців на власну територію, власну державу. Чи діяла ОУН на території Польші, совка - ні, вона впринципі немала таких ресурсів і задач. Чи діяла АК і РА на нашій території - так, це загарбницький крок, окупація. Що тут неоднозначно? Енкаведешні легенди про злого Бандеру? Я був в шоці, коли місцеві культурознавці виклали енкаведешні заготовки з фотограффією Бандери, де доводили його неповносправність, шизофренічність. Неповносправного шизофреніка був сенс вбивати в Мюнхені агентом кдб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

чому не роблять "факельних шествій" на честь В'ячеслава Чорновола?

Можливо, це просто традиція? І символ того, що пам'ять наших героїв ми будемо відстоювати з вогнем в руках. Зрештою, для чого протиставляти Чорновола Бандері? Для чого обирати або/або? Вони обоє боролись за одне і те ж, обоє відстоювали інтереси України, обоє віддали їй кращі роки свого життя, провівши їх частину у в'язницях ворожих  режимів.

 

1 година тому, jack74 сказано:

Чим міряти будем?

Це ви міряєте, порівнюєте, зважуєте. Для мене ці люди на одному рівні поваги. Різниця лише в тому, що заслуги Чорновола, на відміну від Бандери, ніхто не відкидає, ніхто не намагається заплямувати його пам'ять і викреслити його з історії України, зробити з нього злочинця і ворога.

 

1 година тому, jack74 сказано:

Чому серед них всіх обираємо саме Бандеру для створення "культу особи"?

А для чого ви акцентуєте увагу на якомусь культі особи? Його немає, насправді. Просто з одного боку люди, яким не байдуже, намагаються таким чином відстояти ім'я Бандери і зберегти його в історії як позитивну постать, на рівні з іншими. А з іншого вороги України намагаються це ж ім'я використати для розколу і ворожнечі, вдаючи існування "культу особи".

 

1 година тому, jack74 сказано:

То під чию забаганку ми танцюємо в такому  разі?

Танцювати під чиюсь забаганку ми будемо, якщо на неоднозначну вимогу сусідніх держав будемо викреслювати з нашої історії імена людей, які боролись за незалежність України. Наразі ж ми, як самостійний народ і з власною історією і з власним незалежним погладом на спільну історією з іншими народами, відстоюємо право мати своїх визначних людей, в тому числі політичних і військових діячів, які не хотіли прогнутись під ярмо загарбників, з якого б боку вони не перетнули кордони України.

 

1 година тому, jack74 сказано:

особистість Степана Бандери є досить неоднозначною

Неоднозначною вона є лише для маргіналів і (не)прихованих сепаратистів і колаборантів, які з москальськими триколірними ганчірками і колорадськими стрічками стояли на площах Харкова, Одеси, Донецька, Луганська і інших міст. Для нащадків тих, кого тисячами і мільйонами з Росії заселили на територію східних областей після винещиння українського населення голодоморами, розстрілами і зсилками в конц-табори. Для тих, для кого думка вороже налаштованих громадян сусідніх держав важливіша, ніж власна історія і власні герої, а економічні зв'язки дорожчі, ніж незалежність і історична правда.

Я не збираюсь і не закликаю робити ідола ні з Бандери, ні з Шухевича, ні з Коновальця, ні зі Чорновола. Але пам'ятати людей, які зробили так багато для України -- обов'язок кожного свідомого українця. І ми повинні відстоювати право вільно згадувати про цих людей, що б нам не намагались диктувати інші держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Plum сказано:

Справа в нагороді, яка зараз перестала будь-що значити, бо її почали видавати людям, того не вартим.

В чомусь з вами навіть згоден,але з таким підходом,то в світі не має достойної нагороди.Герой СРСР-Берія,Сталін,то все нагорода не годиться?А що Простому солдату що ії отримав після десятка поранень,викинути ії?А Германія 1 світова,так Гітлер теж хреста мав,були і німці що проти нацизму нагородженні хрестом,але не викидали його.Якщо керуватись вашою логікою,то французи мають викинути орден Почесного легіону(100% хоч один да не достойний є),В Великій Британії викинути  Хрест Вікторії ?Я не думаю,що хтось навіть таку думку собі дозволив,але може вони не такі патріоти як ви?Чи інша причина,може у вас щось з логікою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світла пам'ять, пронесена через роки (віки) -- найкраща нагорода. Бандера вже став Героєм і без офіційного звання і символічного ордена.

 

Я не закликаю викидати нагороди. Я констатую факт, що не всі герої мають нагороди і не всі нагороди свідчать про заслуги і міряти героїзм нагородами не правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище згадувалось на рахунок В.Чорновола (не по темі, але...), я (та і напевно не я один такий) обома руками за, щоб поставити цій світлій людині пам'ятні знаки по всій Україні. Як символу борця нашого часу за соборність і незалежність Неньки України .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу факельної ходи - вона потрібна, поки ватна нечисть сидить в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
  • 11 місяців потому...

Вітаю з Днем народження Провідника української нації Степана Бандери!

Нам всім - Перемоги бандерівської ідеї!

Слава Українській Самостійній Соборній Державі! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...