Перейти до змісту

Debian - що ет такое?


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Що за ОС Debian ??? Її можливо поставити на простий ПК АМД? Поділіться більш детально що це таке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за ОС Debian ??? Її можливо поставити на простий ПК АМД? Поділіться більш детально що це таке :)

http://www.debian.org/index.ru.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть на роботі впарі з KDE поглюкує потихеньку. Є укр. локалізація. До заліза не критична - 600 мгц. тесаме, що для ХР 1000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ще один дистрибутив лінуха, зі своїми тараканами. Новачкам не рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не кажи...

Починати краще зі Slackware... Потім вже нічого не страшно. Навіть Windows :-)

Для проби варто взяти LiveCD варіант. Можна визначитися чи дійсно це те, що потрібно.

Кожному до душі своє. Добре, що є можливість вибарати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що в Slackware такого старшного - мій улюблений дистрибутив, з нього і починав. А Дебіан ще тоді відлякнув незручною інсталяхою, правда не знаю як зараз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

aptitude рулит

А шо це таке? це ж вродь якась командна строка чи щось типу цього, але до чого це в темі? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холівар, панове? :)

Віднедавна лінукса нікому не рокомендую і дисків не роздаю. Кому треба - той і сам розбереться і поставить і налагодить. Кому воно нафік не впало - то хоч тисячу раз поясни що таке репозиотрій, де є консоль і нафіга вона треба, як зробити такий прікольний кубік і т.д. і т.п. - всеодно за тиждень-два знесуть, бо не "вінда" і ігри не йдуть.

Про сумісність - Знімаю свого харда ( у мене система сконфігурована під і686 :) )і везу додому де АМД 64. Запускається без проблем, хіба дрова на відео відключаються і не працює 3Д прискорення (стоять дрова нвідіа, вдома - АТІ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласен. попробовав раз дебиан, больше ничего не хочется :) я произвел около полусотни инсталляций в различных целях (на десктопы, на серверы, даже у меня на ноуте стоит дебиан) - система просто замечательная. единственный минус - даже в последнем релизе 4r3 довольно старое ядро 2.6.18, ну и некоторые модули устарели, например BlueZ, поддержка ACPI. впрочем, пересобрать из сорцов никто не мешает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...