Перейти до змісту

Охолодження системи


Рекомендовані повідомлення

Таке діло.

Є комп. Мій. Який дуже близько стоїть до стінок. Як в самому столі, так і ззаду.

Що не сприяє нормальній вентиляція, але так вже є.

Мамка DFI 865PE INFINITY, socket 478.

Проблема в тому що вінчестери сильно гріються. Одни 320ка , інший 60гб.

320-ка стоїть знизу і до неї є окремий кулер, але толку небагато, так як стандартна темп. 42, запуск гри на 5 хвилин і 45-46 гарантовано.

З верхньо 60-кою ще гірше. Там взагалі ніякий кулер не поставиш, корпус старий, купувалося все ще три роки тому. Місця навіть на кулер немає, ( зверху два сіді роми) хоча сам вінчестер не дає інформації про температуру, але там мінімум 44.

Ще хвилює те що процесор стандартно 52. Щось забагато для P 2.4 мені так здається. Якщо норма, то виправте мене.

Питання в тому що всередину можна поставити, щоб була і менша температура і небагато шуму. Не хочеться окремо ставити щось на процесор і на систему. Але якщо доведеться... І ще нюанс, що літом це все діло думаю буде мінятися. Тобто буде абсолютно нова система. Ця піде на офіс.

До речі, блок живлення має два кулери, один всередині системи.

Хто що порадить? Якщо необхідно то можна і всередині фотку зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20-ка стоїть знизу і до неї є окремий кулер, але толку небагато, так як стандартна темп. 42, запуск гри на 5 хвилин і 45-46 гарантовано.

дивися тут пост №9, \ фотка якщо зняти морду там повинне бути місце для вентилятора.

Ще хвилює те що процесор стандартно 52. Щось забагато для P 2.4 мені так здається. Якщо норма, то виправте мене.

для цього проца - це "норма". :) допоможе (трошки) заміна термопасти, та заміна штатного кулера на якийсь інший, крім того звернути увагу на те, щоб у мамці був якийсь "fan control". **звернися до продавців комп-техніки на борді - ще повинні бути**

До речі, блок живлення має два кулери, один всередині системи.

Хто що порадить? Якщо необхідно то можна і всередині фотку зробити.

варто було б..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старі фотки забрав, так як вони не мають багато інф. цінності.

От що робиться всередині

IMG111-1208528047.jpg

btw пилюки вже немає :0024:

IMG111-1208528131.jpg

Додатковий кулер (сірий) відключений, так як він дуже сильно гудить, а користі...

IMG111-1208528260.jpg

Біля динаміка є місце на кулер, зверху два вінти а між ними флоп, який не дивлячись на те, що дискетами майже ніхто не користується витягувати не хочеться, а от якщо дійсно буде щось важливе? а в мене нема флопіка, чи все таки краще позбавитись його і там кулер поставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю найкращим варіантом буде пересадити все залізо в новий корпус з нормальним розміщення корзини для вінтів + 120-тка на обдув вінтів спереду. все одно скоро будеш апгрейдитися так шо корпус можеш купити зараз

з.і. корпус обійдеться в 30-40 баксів а при темпі 40-45 град підшипники вінтів скоро накриються.........

як для 320тки з кулером темпа дуже висока що вказує на те що всередині корпуса температура прибл 40 град.

ставити вентилятор на вдув і на видув полюбому - температура в корпусі впаде до 30 град...........подивись чи кулер на 320тці ше працює :) може забився пилюкою

вийми системник відкрий кришки і заміряй темпу - може глючать термодатчикі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

викінь корпус або продай мені на мангал. давно уже хочу

купи шось шо має місце куди можна вперти великий і тихий кулер.

можеш прибабахати вентилятор на боковій кришці великий і тихий. (може бачив корпуса в Комп*юреному Всесвіті, мені особливо сподобались великі вентилятори бо це кулерами неназвеш на всю кришку і дотогож класно виглядає от тільки чи можна там оберти регулювати я незнаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли тачку беруть на 2-3 рокі (ІМХО бред) нуна ставить абичні кулера і не заморачуватися, будуть вить, паменять.

Еслі ж тачку береж не просто для інтерйеру а для (музіка (тішина важна)) і для себе :) тоді онлі водянка, або ж порада вище...при налічіє лишніх фінансоф позаморачіватца з разними кулерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по фоткам.

Всередині повний бардак із дротами, що заважає циркуляції повітря для охолодження, якого і так бракує.

Купи нормальний корпус - і не парся.

як приклад, дорогий - зате, блін, шикарний.. 1мм сталь.. грамотне охолодження та розміщення компонентів для запчастин. (щойно такого людині переставляв із старого корпуса у такий), сам маю схожого, але простіший варіант.. (брав у Мікса, за 350-400 грн). Вищевказаний буде десь близько 100 у.о. без БЖ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема наших людей в тому, що купуючи комп'ютер на корпус уваги вони практично не звертають, "Аби було в чомусь зібране, і щоб морда була симпатична". А насправді корус -- дуже і дуже важлива частина системника, особливо якщо купується корпус відразу з блоком живлення. Від того наскільки він правильний залежить і стабільність роботи, і шумність, і охолодження (циркуляція повітря), і зручність користування, і можливість подальшого апгрейду і т.д.

А проблема наших комп'ютерних фірм і магазинів в тому, що вони не розказують цього всього покупцям, впарюючи китайське лайно по 25-30 баксів разм з блоком живлення.

Так само і "бренди" українські збирають свої компи (особливо молодші серії) в ширпотребних корпусах КМЕ, Codegen і їм подібних, з дешевими блоками живлення, які не проходять елементарних тестів. А варто їм було б взяти приклад, наприклад, з HP, в якого кожен корпус, в який вони "пакують" комплектуху -- чуть не вершина інженерної думки.

Я рекомендую навіть недорогі компи збирати в нормальних корпусах, наприклад 3R System, Chiftech, Antec, CoolerMaster, Asus і т.д. -- в кожного з цих виробників є досить недорогі корпуса "бюджетних" серій, які полюбе будуть кращими, ніж дешеві "нонейми" або КМЕшки і їм подібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum я брав його в 2004, тоді над такими речами не задумувався :D навіть скажу що мені його зібрали, без мене.

Якби не mix, то я б взагалі не знав, що тут щось відписали.

я думаю найкращим варіантом буде пересадити все залізо в новий корпус з нормальним розміщення корзини для вінтів + 120-тка на обдув вінтів спереду. все одно скоро будеш апгрейдитися так шо корпус можеш купити зараз
ставити вентилятор на вдув і на видув полюбому

Такі зробили. 120-ки на вході і на виході, + Zalman CNPS7700-ALCU на проц. В корпусі місця вистачає, провода гарно змотані, за що mix'у респект і пиво, як в караблі побачимось.

Температура 320ки 36С. 60-ка немає датчика температури, але однозначно їй стало легше жити.

2 Zheny@

Корпус такого класу візьму на літо, так як цей комп, крім вінта, поїде в інше місце.

Старий корпус валяється. Кого цікавить в приват, тут не флудим :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...