Перейти до змісту

Наруто: Ураганные Хроники


RudEAk

Рекомендовані повідомлення

В зв"язку з тимчасовим помутненням розуму качаю наступний сабж:

Наруто / Naruto

IMG2366-1208163930.jpg

Год выпуска: 2002

Страна: Япония

Жанр: боевые искусства, приключения, комедия, сёнэн

Продолжительность: 236+ серий по 23 минуты

Перевод: Любительский (одноголосый)

Описание:

Действие аниме происходит в мире весьма похожем на средневековую феодальную Японию. На территории страны в тайных местах скрыто несколько соперничающих школ-деревень, где готовят ниндзя/синоби. Главный герой - колоритный и зажигательный парень по имени Наруто Узумаки (Naruto Uzumaki). Он живет в одной из таких деревень. Когда он был маленьким, на деревню напал могучий демон - девятихвостый лис. Демона сумели победить, но его силу пришлось запечатать в ребенке, в Наруто. С тех пор между Наруто, чьи родители погибли во время схватки, и остальными жителями деревни пролегла тень отчуждения и страха. Его стали бояться и избегать, и только несколько человек относятся к нему хорошо. Разумеется Наруто не устраивает такое положение дел. С этого и начинается его путь, путь ниндзя, желающего стать сильнейшим из всех Хокаге (лучших ниндзя деревни) и тем самым добиться всеобщего признания.....

Рецензия:

В этом году на японских телеэкранах можно было лицезреть сразу несколько гигантских эпопей, начало которых было положено пару лет назад. Первая — экранизация Такахаси Румико — мистический сериал «Инуяся»; вторая — также экранизация — грандиозный сериал «Наруто». Но если гигантское произведение Такахаси наконец-таки завершилось, после почти трех лет показа, то окончание «Наруто», судя по всему, далеко-далеко за горами. На момент написания рецензии в сети можно было найти и выкачать 107 эпизодов, однако если брать в расчет сюжетное наполнение этих 107 эпизодов, то становится ясно, что конец «Наруто» мы увидим не скоро.

Так как данная рецензия пишется не на основе полного просмотра произведения, а лишь на основе просмотра его части, то я не могу, а значит и не буду, рассматривать сюжет сериала, заниматься его критикой или восхвалением. Кто знает, чем там все кончится?..

Контейнер: ogm

Видео: DivX, 1200 kbps, 512x384 pixels

Аудио: RU – VO, ogg, stereo/mono, KHz, kbps; JP - ogg

Скріни:

post-2366-1208164423.png

Оскільки зараз нема конвертера з .ogm в .avi , то семпл викласти не можу. Можу якщо є бажаючі залити одну серію (200-300М) на фтп. Якість перекладу дійсно любительська, але пристосувавшись можна слухати. Не качав з сабами, тому, що влом читати. Зараз викачано перші 100 серій. Якщо в когось є далі, то хотів би нарізати на болвану. В зв"язку з великим розміром серіалу (близько 45 гіг), лити на фтп не буду - можу записати на болванку, або дати тому хто має велику швидкість на фтп, і міцні нерви :). Наступні серії будуть в форматі .mkv.

Тут 1-ша серія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с какого сайта качаеш?

в свое время я на ФОТАКОМ дето 100 серии залил я народ ещо 100 долил :):D:D

но там были только русские субтитры и разрешение галимое

P.S. скока тебе болванок нада???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з торнета тягну - torrents.ru. На даний момент витягнув приблизно 23 гіга. Більше ніде так оформленої роздачі, щоб всі серії однією пачкою було незнайшов, але там переведено тільки 180 серій, тобто мені ше 80 серій дотягнути залишилось (43 гіга), решту буду посерійно дотягувати.

З.І. Можеш стукати в ПМ або аську, домовимось, запишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еслиб мя так помутило - я бы застрелился...

Ну я ще як бач живий. :)

З.І. ужо 105 серій ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив першу серію для проби, лінк в першому пості. Решту магу нарізати. Для перегляду найкраще використовувати GOMplayer. Тоді можна вмикати і вимикати субтиттри і російську озвучку.

З.І. Про те що є субтитри тільки вчора дізнався, субтитри є не в усіх серіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залий ше паро серій і де ти залив ту серію? я знайти неможу

Судячи з величезної кількості постів з гнівними смайлами, ви молодий чоловіче неадекватно і агресивно поводитесь по відношенню до оточуючих. Для тих хто не бачить посилання в першому пості повторюю Тут 1-ша серія. І ще раз повторюсь:

Решту магу нарізати

Я швидше можу з інета викачати чим залити на ФТП. Крім того досить частенько зриває зв"язок. Якщо не подобається див. рис. 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усьо заливання закінчилося... бери болванки :) Я і так одну серію пів дня заливав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усьо заливання закінчилося... бери болванки :) Я і так одну серію пів дня заливав

А шо так тяжко залити?Тож тобі нічого нестанеться якщо хтось скачає і подивиться.Залий пліз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з роботи закидую, крім мене в неті сидить ще купа людей, а я канал забиваю. Тим паче залью ще одну серію, ти наступну захочеш і так до безкінечності, а там 220 серій тільки в першому сезоні, не буду я з фтп знущатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поможе там кожна історія 20-25 серій тільки в смак ввійдеш, як оп-ля закінчилися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усьо заливання закінчилося... бери болванки ;) Я і так одну серію пів дня заливав

А шо так тяжко залити?Тож тобі нічого нестанеться якщо хтось скачає і подивиться.Залий пліз :)

а тобі що тяжко з інтернета скачати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо в мене немає стільки можливості то що людям вже тяжко залити?

береш кучу пива і болванок і буде тобі щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-ласка залийте

фтп не гумовий :) та і люди не мають стільки можливості заливати ;) так що тільки один вихід через пиво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Усьо заливання закінчилося... бери болванки :) Я і так одну серію пів дня заливав

Скільки приблизно займає цей серіал(ті серії, що в тебе є) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь 30,5 гіг... може вже й більше. Я ще не дивився, що за вихідні дотягнуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не рекомендую сильно підсідати на цей серіал. Я вот подивився всі серії і тепер кожен тиждень жду нову, а серіал все не думає кінчатись. Даже мангу всю перечитав наперед. Но аніме супер тільки затянуте сильно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже це зрозумів, але вже переглянуто 116 серій першого сезону - відступати нема куди за нами Масква :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...