Перейти до змісту

Ескулаб чи Сінево


Lara73

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть будь ласка хто стикався з приватними медичними лабораторіями, в якій краще здавати аналізи ну і звичайно дешевше. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З особистої практики:

1) Найкраще Гемомедіка (дешево, швидко, надійно)

2) Сінево (дорого, довго)

3) Ескулаб (дорого, довго + неправильно подають терміни лаб досліджень)

PS Можливо так співпало, але після Гемомедіка в інші не звертався.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро дякую завтра зранку обов"язково перезвоню, нажаль в цей час вони вже інформації не надають, а завтра терміново потрібно здати. А Сінево так.......мабуть цілодобово (відробляють свої кошти, хоча приємно, що у їх діє знижка для АТОвців).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

З особистої практики:

1) Найкраще Гемомедіка (дешево, швидко, надійно)

2) Сінево (дорого, довго)

3) Ескулаб (дорого, довго + неправильно подають терміни лаб досліджень)

PS Можливо так співпало, але після Гемомедіка в інші не звертався.

Гемомедіка, здається, перша з'явилась в Луцьку. Потім почали підтягуватись великі мережі.

В 2013 році Гемомедіка була дорожча за Сінево по багатьох позиціях. Напевно потім вони збили свою ціни через велику конкуренцію.

В порівнянні з Сінево у Гемомедиці практично нічого нема. В плані асортименту.

Сінево це колосальний (мабуть, найбільший) асортимент, окремі аналізи так дорогі, там треба брати "пакетами".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, snouden сказал:

Гемомедіка, здається, перша з'явилась в Луцьку. Потім почали підтягуватись великі мережі.

В 2013 році Гемомедіка була дорожча за Сінево по багатьох позиціях. Напевно потім вони збили свою ціни через велику конкуренцію.

В порівнянні з Сінево у Гемомедиці практично нічого нема. В плані асортименту.

Сінево це колосальний (мабуть, найбільший) асортимент, окремі аналізи так дорогі, там треба брати "пакетами".

Що означає у Гемомодиці практично нічого немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не впевнений в актуальності цін, але асортимент Гемомедики глянути можна тут: http://www.hemomedika-lutsk.eu/pacienty/tsini.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, LaMeRiLKiN сказал:

Не впевнений в актуальності цін, але асортимент Гемомедики глянути можна тут: http://www.hemomedika-lutsk.eu/pacienty/tsini.html

Нажаль мабуть не актуальний, я тут дивилась і ціни ну дуже вже малі, або я щось не розумію.

Мені на даному етапі лікування потрібно зробити такі аналізи і в СІНЕВО наприклад вони коштують так

Інфекційна панель;

Вірус гепатиту С (HCV) методом ПЛР (генотипування) -560 грн.

            Вірус гепатиту С (HCV) методом ПЛР (кількісне визначення) -400 грн.

Аутоімунологічні дослідження;

 Антинуклеарні антитіла (ANA) (скринінговий тест) – 230грн.

А по прайсу Гемо медики в рази меньше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Lara73 сказано:

Що означає у Гемомодиці практично нічого немає?

Аналізів мало роблять

В 2014 пішов, по стандартному "ходовому" списку (без екзотики) - половини нема.

Ціни, як вже казав... Після 2013р. стало трохи веселіше, але за рахунок того шо просто на фоні загального підняття не стали піднімати особо.

В 2015 році ще був, атмосфера трошки запустіння там, ціни так, помірні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мої спостереження за цими трьома компаніями всі за 2016 рік, і в Гемомедиці ціна за ті ж лаб. дослідження була дешевша на майже 50%, тоді як час виконання одинаковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ipua  мені здається у них є якийсь звязок, між лікарем і аптеками-лабораторіями

 лікарі в долі чи то я вже накручую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ipua сказал:

Не зміг пройти мимо . Ці аналізи тільки в Сінево, але хотів би я глянути на того придурка котрий тобі кількісне визначення приначив.. На 99% він не потрібен, а на даному етапі (поки немає генотипу) на всі 100% Здай генотип і моли бога щоб був не 3-тій. І зміни лікаря, або ще краще особисто занурся в суть проблеми і лікуйся самостійно.

Дуже дякую, що не проходите мимо, ми дійсно новачки в цьому питпнні тільки починаємо лікувати брата, який повернувся з АТО з сюрпризом. Але я так розумію, що кількісний показник потрібен для зрівняння чи буде позитивна динаміка лікування ну і не дай бог погіршення, це якщо ми тільки підтримуючу терапію пройдем і не назбираємо гроші інтенсивну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

@ipua  мені здається у них є якийсь звязок, між лікарем і аптеками-лабораторіями

 лікарі в долі чи то я вже накручую

Мабуть всетаки це не накручування, нам майже "рекомендовано" здавати тільки в Ескулаб і було переконання, що там саме дешевше, але вдалося сьогодні вияснити, що все таки в Сінево дешевше і знижки для АТОвців(лікар сказала, що ніяких знижок не має ніде). На рахунок терапії, то це тільки через Львівську фірму препарати Египецького виробництва, а вся державна програма не діє і навіть, якщо і виділять на 2017 рік, то шкідливості більше ніж користі та і гарантії, що нам вистачить ніякої не має навіть на чергу поставити це майже не реально. Ось, які висновки, я зробила за ці декілька днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...