Перейти до змісту

Wordpress - шукаю вчителя.


sergkots

Рекомендовані повідомлення

Потрібно провести навчання по створенню сайтів на базі CMS Wordpress. Цікавить - налаштування безпеки, меню, віджети, створення правильної структури під SEO. Такий собі швидкий курс молодого бійця. Готовий платити погодинно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не зовсім дубовий в цьому питанні. Колись програмував - Pascal, C, Assembler. Стикнувся з тим, що самостійне вивчення займає забагато часу та допускаю багато помилок. Щоб прискорити навчання вирішив заплатити людині досвідченій в цьому питанні - можливо так менше граблів назбираю. Сайт хочу написати для себе (+ копії на інші мови).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, gen552 сказал:

Чем видео курсы не устраивают?

 

ага, а потім за такими доробляти ті сайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони йдуть по шаблону й не зовсім відповідають моїм потребам. Та й питання нема кому задати, щось уточнити. Хочу отримані знання відразу закріпити, адаптувати під себе. Ну знову ж час - на курси потрібно буде 1 година перегляду + 5 самостійного вивчення. Із вчителем це займе в рази менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sanbOK сказано:

 

ага, а потім за такими доробляти ті сайти.

Це також. Сайт для себе роблю, краще відразу зробити нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Wordpress сам по собі не складний, є маса інфи, аби було бажання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Абдул-Хамид сказано:

Wordpress сам по собі не складний, є маса інфи, аби було бажання!

Те що є багато інфи не говорить про те, що вся вона якісна. Є люди, що вчать та пишуть уроки а є що роблять успішні сайти. Я хочу, щоб другі трохи повчили.

Без образ. Просто для себе хочу зробити якісний сайт - стоїть питання в різних ньюансах. Це все є десь на форумах, але шукати це все, пробувати буде коштувати не мало часу. Я хочу зекономити час заплативши за це (за коротке навчання) гроші. Я не є потенційним виробником гімносайтів, у мене є свій вузькоспеціалізований напрямок роботи. Сайт буде зроблено так чи інакше, з розумними людьми буде працювати краще відразу, а ні то в новому році його зроблять так як треба. Мені більш цікаво зробити його самому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Wordpress якісний сайт зробити важко... як мінімум його потрібно наповнювати оригінальним контентом, корисними статтями і т.д.

Сам колись таким заморочувався, закинув... 

Для крутого сайту потрібно свою CMS писати, це вже рівень як на мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Абдул-Хамид сказано:

На Wordpress якісний сайт зробити важко... як мінімум його потрібно наповнювати оригінальним контентом, корисними статтями і т.д.

Сам колись таким заморочувався, закинув... 

Для крутого сайту потрібно свою CMS писати, це вже рівень як на мене

Якраз той випадок коли є можливість наповнити якісним контентом. Питання стоїть в правильному подані інформації - структурувати інформацію під можливості вордпреса. У вордпреса, під блог, одні із найкращих можливостей SEO оптимізації. Питання в тому, щоб правильно ці всі можливості використати. Не потрібно певно відразу робити самопис коли є можливість використати щось швидше. Коли піде трафік  - тоді вже про це думати, і то з ціллю оптимізації коду, щоб із сервака витягти все, що можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сайт на водпресі це адміністрування + програмування + дизайн + контент + просування.
Я впевнений, що для того щоб навчитись адмініструвати Вам не потрібен вчитель. Читаєте документацію https://codex.wordpress.org/Знакомство_с_WordPress задаєте питання http://ru.stackoverflow.com/questions/tagged/wordpress, набираєтесь досвіду.

Можете пробувати починати задавати конкретні питання в цьому форумі і поступово з’являться посилання на більш профільні матеріали.

Що стосується програмування. Тут вчитель з почасовою оплатою буде не вигідний, бо часу треба буде витратити дуже багато. І вордпрес складний буде для початку.

Що стосується дизайну. Тут або треба мати талант, або вивчати по шаблонах що правильно, що ні. Це окремий профіль і теж потребую багато часу.

Що стосується просування. З простими речами може розібратись будь яка людина. Складним речам теж треба буде довго вчитись.

Коротше. Шлях який ви обираєте - навчитись і зробити собі сайт, на мій погляд, забере набагато більше часу і грошей ніж замовити сайт. Важко буде для навчання знайти людину достатньо професійну в усіх напрямках. Простіше наймати для виконання робіт, отримувати результат і консультації.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vvkit сказано:

Сайт на водпресі це адміністрування + програмування + дизайн + контент + просування.
Я впевнений, що для того щоб навчитись адмініструвати Вам не потрібен вчитель. Читаєте документацію https://codex.wordpress.org/Знакомство_с_WordPress задаєте питання http://ru.stackoverflow.com/questions/tagged/wordpress, набираєтесь досвіду.

Можете пробувати починати задавати конкретні питання в цьому форумі і поступово з’являться посилання на більш профільні матеріали.

Що стосується програмування. Тут вчитель з почасовою оплатою буде не вигідний, бо часу треба буде витратити дуже багато. І вордпрес складний буде для початку.

Що стосується дизайну. Тут або треба мати талант, або вивчати по шаблонах що правильно, що ні. Це окремий профіль і теж потребую багато часу.

Що стосується просування. З простими речами може розібратись будь яка людина. Складним речам теж треба буде довго вчитись.

Коротше. Шлях який ви обираєте - навчитись і зробити собі сайт, на мій погляд, забере набагато більше часу і грошей ніж замовити сайт. Важко буде для навчання знайти людину достатньо професійну в усіх напрямках. Простіше наймати для виконання робіт, отримувати результат і консультації.

 

Та мене як би лише вордпрес цікавить, без програмування та дизайну. Є трохи вільного часу до Нового Року, хотів ефективно його використати. Сайт є кому написати - хочу сам розібратись, із досвідченою людиною це займе десяток годин, самостійно довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, sergkots said:

Та мене як би лише вордпрес цікавить, без програмування та дизайну. Є трохи вільного часу до Нового Року, хотів ефективно його використати. Сайт є кому написати - хочу сам розібратись, із досвідченою людиною це займе десяток годин, самостійно довше.

Без програмування і дизайну залишається адміністрування та просування. Для цього потрібен вже встановлений екземпляр. Більше того, для вивчення просування потрібен хоча б якийсь контент. Це вже є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер зрозуміліше людина з яким досвідом Вам потрібна. Якщо тут ніхто не відреагує, як варіант шукати на фріланс біржі і в режимі скайп конференції співпрацювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Так вам краще пройти курси якісь. Зараз велика кількість онлайнових крутих речей, а можна знайти і в реальному офісі з реальним ментором. Ось, наприклад, http://wezom.com.ua/kursy_php курси по веб-програмуванню, там і вордпресс вчать, сам проходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.12.2016 at 7:12 PM, sergkots said:

Просто для себе хочу зробити якісний сайт - стоїть питання в різних ньюансах.

мав таку мету, вже наполовину освоїв і зробив, потім бачу на найпростішому хостингу воно то 2 секунди завантажується то 15, то навіть коли робив у себе вебсервер, то менше 2 секунд не виходило, плюнув і роблю на чистому хмлі, а сторінку блога підвяжу на вордпресі, подумайте тричі, чи варто того, ВП дуже ресурсоємна цмс, часто бачу коли ресурс починає на ВП, а потім тільки додає серваки виділені, так функціоналу там багато, але код ніхто не оптимізує, такий собі лего з сумнівними перевагами. Тобто спочатку треба визначитись, порахувати хостинг і усе інше.

тестити відгук сайту краще https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

і відгук впливає на просування також

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Revolver сказано:

мав таку мету, вже наполовину освоїв і зробив, потім бачу на найпростішому хостингу воно то 2 секунди завантажується то 15, то навіть коли робив у себе вебсервер, то менше 2 секунд не виходило, плюнув і роблю на чистому хмлі, а сторінку блога підвяжу на вордпресі, подумайте тричі, чи варто того, ВП дуже ресурсоємна цмс, часто бачу коли ресурс починає на ВП, а потім тільки додає серваки виділені, так функціоналу там багато, але код ніхто не оптимізує, такий собі лего з сумнівними перевагами. Тобто спочатку треба визначитись, порахувати хостинг і усе інше.

тестити відгук сайту краще https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/

і відгук впливає на просування також

Мені поки вистачає - відвідуваність не настільки велика. Далі буду бачити, при потребі теж певно так само зроблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Revolver сказано:

плюнув і роблю на чистому хмлі

Хочу уточнити: на XML чи на HTML?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

апну темку.

може хтось допомогти по вордпресу на вихідних? є потреба імпортувати xml прайс з картинками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...