Перейти до змісту

Хто звідки качає ігри?


gorik

Питання  

18 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Власне пропоную створити пришпілений топік "хто звідки качає ігри" в розділі Game.Lutsk.Ua.

Такого ж плану як "Ресурси з відео в інтернеті" в розділі Відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думал вы все с ФТП качаете :)

я качаю з базара ;) , в основному .

колись було реально качати з сеті , а зараз ігрушкі по 6-8 гіг , і качати тиждень з якогось торента і розчаруватись , що скачав якусь фігню типу Soldier Of Fortune - Payback, не стоїть.

а так на любому торенті є розділ ігрушки і вибір мойже всюди одинаковий .

а якщо ігрушка хорошоа ,то не шкода і гроші заплатити за диск ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФТП само собою, але ж туда всього не заллєш, і там немає особливого вибору. Да і просити в когось залий то-то чи то-то, якось несерйозно, коли я сам можу скачати те що хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш таку чудову річ, як GOOGLE і шукаєш де скачати ту гру яку хочеш. А так нема такого одного джерела з якого тупо все качаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто качаю з інфостора-цвидкість хороша-але часто бувають биті архіви чи інсталяхи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий пошуковий сайт - Google.

Хто не згідний можемо подискутувати)))

Його можна використовувати на будь-якій стадії пошуку ігри - як на стадії визначення жанру гри, так і стадії пошуку конкретної гри!

GOOGLE.COM.UA Рулить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качаю торрентами (на роботі). Плюси - детальний опис, відгуки, максимально можлива швидкість закачки.Мінуси - навіть не знаю що сказати. Дома тяну з Світлана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...