Перейти до змісту

Глянцеві TFT дисплеї


Рекомендовані повідомлення

Купив я собі ноутбук -- ASUS M51Sr. І все б нічого, якби не глянцеві поверхні скрізь і глянцеве покриття дисплея. І якщо з глянцевим корпусом ("друг криміналіста") ще можна миритись, то глянцевий дисплей реально напрягає, особливо на вулиці. Мало того що він всю пилюку "проявляє" і не дає її толком витерти, так ще і віддзеркалює все підряд, в тому числі мене. Трішки зменшивши підсвітку можна замість дзеркала використовувати :)

Підкажіть -- може є якісь матові плівки для поклейки на глянцеві 15.4" дисплеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 я б теж прикупив таку плівку і такого ж розміру (15.4")

2Plum скільки в тебе батарея реально тримає в різних режимах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки в тебе батарея реально тримає в різних режимах?
Я якось ще і не засікав... годинки дві десь в середньому.. але враховуючи що батарея в мене тільки 6-банкова (є ще 9-ти), а проц потужний Core 2 Duo T8100 2.1Ghz, то думаю що в порівнянні з багатьма іншими ноутами не дуже довго живе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вот тоже хочу взять ноут, но эти глянцевые экраны меня напрягают - работать можно только в тёмной комнате и ночью :)

Неужели сейчас не производят девайсов с нормальной конфигурацией, обладающих матовым покрытием экрана?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов ось таку штуку: Ультрапрозора захисна плівка 19". Потрібно в понеділок подзвонити на Ладошки запитати чи немає аналогічних матових плівок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модне далеко не завжди виявляється практичним. Я собі брав монітор з матовим покриттям. Глянець в окремих випадках дивиться гарніше, кольори більш привабливі виходять, але кожен день терпіти бліки - не кожен витримає. Тільки з коробки достав - ще терпіти можна, а як пилом припаде - як працювати? Треба шукати вихід.

Наждачкою "нульовочкою" по ньому пройтися :-)

За матові захисні плівки чути не доводилося :-(. Та й наслідки від їх використання можуть бути різні. Треба копати, може щось є на такі випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матові плівки є, напрклад ось ТУТ, але я ніде ще не бачив їх великого розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...