Перейти до змісту

Хто що думає про цю віконну плівку?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

42 хвилин тому, Nokian сказано:

http://teplo-plenka.com.ua/#kg

Мені здається, що це сама звичайна плівка, типу на теплиці.

лозунг на сайті почитати і можна йти звідти)

"Увеличение температуры в доме на 4 - 7 °С! Экономия на отоплении до 37%!"
Їхня плівка прям випромінює тепло))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, це не звичайна плівка. Ця плівка при нагріванні феном звужується, завдяки цьому всі зморшки розтягуються, плівка натягується і виходить ідеальна поверхня, принцип схожий до натяжних стель. В минулому році я заклеював 5 вікон.  "Увеличение температуры в доме на 4 - 7 °С  я не помітив, але ефект полюбому є. Плівка є різної товщини, та що тонша то майже прозора, а що товстіша - спотворює вид через вікно. Плівка досить ніжна, тому порвалась на одному вікні в дитячій при необережному поводженні біля вікна з гострими предметами. Також є ньюанси з приклеюванням, а в кінці сезону це все потім потрібно буде здирати, очищати якимось розчинником, нюхати його. Так що якщо є гроші і бажання погратися то вперед. В цьому році я вже плівки не клею, а просто міняю вікна на нові і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, ThinkMaster сказано:

Ні, це не звичайна плівка. Ця плівка при нагріванні феном звужується, завдяки цьому всі зморшки розтягуються, плівка натягується і виходить ідеальна поверхня, принцип схожий до натяжних стель. В минулому році я заклеював 5 вікон.  "Увеличение температуры в доме на 4 - 7 °С  я не помітив, але ефект полюбому є. Плівка є різної товщини, та що тонша то майже прозора, а що товстіша - спотворює вид через вікно. Плівка досить ніжна, тому порвалась на одному вікні в дитячій при необережному поводженні біля вікна з гострими предметами. Також є ньюанси з приклеюванням, а в кінці сезону це все потім потрібно буде здирати, очищати якимось розчинником, нюхати його. Так що якщо є гроші і бажання погратися то вперед. В цьому році я вже плівки не клею, а просто міняю вікна на нові і все.

2 камерні склопакети встановили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 4 тижня потому...

Все вікно потрібно дивитись, тепловтрати можуть бути і через щілини біля підвіконня і від відкосів, в нас я ще не бачив щоб хтось правильно встановлював вікна ((( А Плівка однозначно діє, якщо тепловтрати через низькоякісний склопакет. Це тема дуже обширна, в кожному обєкті потрібно детально розбиратись. Але якщо розбиретесь і в вас індивідуальне опалення - своїми платіжками ви будете вражені - їх до 3 раз можна поділити. Економія - річ для розумних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

ефект буде точно, по суті це додатковий скло пакет

колись старі деревяні вікна, всі оббивали на зиму плівками (ззовні)

але, там економія/енергоефективність точно не 35%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, flashmax сказано:

ефект буде точно, по суті це додатковий скло пакет

колись старі деревяні вікна, всі оббивали на зиму плівками (ззовні)

але, там економія/енергоефективність точно не 35%

старі вікна оббивали не для того.
З них тягнуло холодом через щілини.
В відео чітко показано, з тепловізором, який толк від плівки.
Я також думав що якщо наклеъти плывку т омаэ бути ефект.. а виходить - ныфыга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dima4s сказано:

старі вікна оббивали не для того.
З них тягнуло холодом через щілини.
В відео чітко показано, з тепловізором, який толк від плівки.
Я також думав що якщо наклеъти плывку т омаэ бути ефект.. а виходить - ныфыга.

я просто відео до кінця не недодивився:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...