Перейти до змісту

Де можна роздрукувати паперову настільну гру?


Nenitel

Рекомендовані повідомлення

Зацікавила тематика настільних ігор типу Eldritch Horror або Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game . Побачив що є багацько ігор у варіанті pnp (print and play).

 

Питання, чи хтось займався власноручним роздруком таких масштабних ігор, і чи взагалі резонно це робити вдома, чи краще купити готову гру за 1 300 грн і не мати собі мороки?

 

Також цікавить, чи є друкарні у Луцьку які за це можуть взятись.

 

Заздалегідь дякую!

 

P.S: відео геймплею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будь яка місцева поліграф фірма роздрукує

 

а є з чого друкувати(файл)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне можна знайти багато файлів, які вже навіть розбиті під а4, або інші зручні формати, пізніше трішки скину варіанти. Просто цікавить наскільки це реально в реаліях Луцька, і чи є фінансова вигода від всього цього дійства...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Nenitel сказано:

власне можна знайти багато файлів, які вже навіть розбиті під а4, або інші зручні формати, пізніше трішки скину варіанти. Просто цікавить наскільки це реально в реаліях Луцька, і чи є фінансова вигода від всього цього дійства...

ну по А4 і сама можеш роздрукувати, тільки потім клеїти якось "не той во"

а поліграфісти зразу на А0 зроблять і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роздрукувати ігрове поле можна й по частинам, його ж все рівно потім складати щоб в коробку покласти. Тому можна роздрукувати на А3 - (16-20 грн.) за лист і проклеїти скотчем або заламінувати великим форматом, тоді буде дуже гарно складатися. Хоча там ніби ігрове поле не велике.

 

А от карти, якщо друкувати приміром по 6 на листку - 100 листків (це приблизно, тому що розміру карт я не знаю). - на твердому папері - мінімум 300 г/м2 буде по 8 грн. за лист, якщо з однієї сторони = 800 грн. Якщо влізе більше то звичайно дешевше. Ну принаймні у мене в друкарні така ціна. Це вже зі знижкою. Звичайно друк на товстому папері 10 грн. за лист. Це причому друк з однієї сторони і без ламінування.

Тому буде дешевше, якщо друкувати самому на власному обладнанні. Або в кума за пиво, якщо такий є.

Або купити оригінальну гру і не паритися.

 

Захочеш друкувати, можу цим зайнятися, але спершу треба все добре прорахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@tarasmv Дякую за повну і розгорнуту відповідь, зараз буду дивитись матеріали, і рахувати, як і що краще друкувати, і через трошки часу, відпишу! 

 

Ще раз дякую за ваші відповіді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...