Перейти до змісту

Продам Bluboo Maya Б/у 1600 грн (Колір: Gray)


fenmix

Рекомендовані повідомлення

pol_pl_Smartphone-Bluboo-Maya-Grey-6717_

В користуванні два місяці, продаю через те, що не звик до габаритів та в цілому не сподобався андроїд. На борту Android 6.0. В комплекті телефон, заводська захисна плівка на ньому, коробка, USB та зарядне. Є невеличка потертість знизу зліва на краєчку телефона. Не перепрошивався, однак я власноруч екранував мікрофон фольгою для того, щоб став кращий звук (і це дійсно працює, оскільки це поширена вада в цієї моделі). Скоро повинне вийте оновлення, яке має виправити деякі програмні недоліки (залипання тачу в нижній частині, темна камера в програмах типу Skype, Snapchat, Instagram, і висвічування NVRAM в списку мереж Wi-Fi, що не є критичним, а є заводським, при зміні прошивки можна забрати), - це практично усі недоліки, про них можна почитати на 4PDA. 3G та програвання відео в HD працює добре, як дзвонилка з вайбером працює на ура. Батарея тримає цілий день (при активному користуванні). В режимі дзвінків може й півтора-два дні.

 

ТТХ:
Процессор: Чотири ядра, процессор 1.3 ГГц MTK
Розширення дисплею: 1280*720, IPS. Розмір екрану: 5.5 дюймов
2 ГБ ОЗУ
Память: 16 ГБ ROM
Батарея: 3000 мАч
Камера: 13 MP (з інтерполяцією, без - 8 МР) від Sony Фронтальная камера: 5 MP
Две sim-карты (одна полноценная, вторая microSim), microSD
GPS - отлично ловит спутники.
Android 6.0

 

Писати сюди чи дзвонити на O63-499-6518. Забрати в Луцьку телефон можна буде лише на вихідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, lion1106 сказал:

цікавить, можна в резерв то після завтра.

 

Окей, але я буду в Луцьку тільки в пятницю ввечері (якщо дорога на Луцьк буде чиста) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ‎14‎.‎11‎.‎2016 at 23:05, lion1106 сказал:

добре

 

Залиште, будь ласка, телефон в приватних повідомленнях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...