Перейти до змісту

Ви вірите чи ні таким фільмам?


Vergil84

Чи вірите ви в головну ідею фільму "Еврей Зюс" ?  

19 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні один форумчанин виклав силочкі на досить цікавий фільмик, якій називається "Еврей Зюс". Не буду викладати силкі і переказувати контент фільму, щоб юдофобом не нарікли. Вважаю, що форумчани знають приблизно контенти цих фільмів. Але що цікаво? Фільмик був знятий у Німеччені за фашистських часів і, в принципі, як на тої час, досить непагано. Хоча і відчувається талановита рука Геббельса(в ціх "художніх творах") я хотів би виокремити не потрібну пропагандистську "шолуху" від головної ідеї фільму і заптати в форумчан: Так-от, чи вірете ви головній ідеї цього фільму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно вкратце пересказать суть содержания фильма ?

Наверняка какие то манипуляции чтобы оправдать массовые убийства евреев (читай холокост).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно вкратце пересказать суть содержания фильма ?

Наверняка какие то манипуляции чтобы оправдать массовые убийства евреев (читай холокост).

Ні, нажаль, не можу бо звинуватять мене юдофобом і забанять!

Ну, зтягни першу частину і ідею зрозумієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно вкратце пересказать суть содержания фильма ?

Наверняка какие то манипуляции чтобы оправдать массовые убийства евреев (читай холокост).

Ні, нажаль, не можу бо звинуватять мене юдофобом і забанять!

Ну, зтягни першу частину і ідею зрозумієш.

Давай розказуй і посилання можеш закинути, а то внатурі забаним ;-). Я наприклад БМП по цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно вкратце пересказать суть содержания фильма ?

Наверняка какие то манипуляции чтобы оправдать массовые убийства евреев (читай холокост).

Ні, нажаль, не можу бо звинуватять мене юдофобом і забанять!

Ну, зтягни першу частину і ідею зрозумієш.

Давай розказуй і посилання можеш закинути, а то внатурі забаним ;-). Я наприклад БМП по цій темі.

Тут ссилка на першу частину, ну, а далі самі догадаєтеся!

Взагалі, чому я підняв цю тему. підкріплюючи цим фільмом:

я ніколи не забуду. коли працював на будівництві у Києві і робив ремонт квартири. Там були просто голі стіни і будівельна бригада, в якій я працював, починала все з нуля.

Власник цієї квартири єврей 25-27 років, працює у Міністерстві фінансів України, його посади не знаю.

Щоб зрозуміти ціновий масштаб ремонту, розкажу тільки про плитку, якою обкладав усю квартиру. Її не можна купити у жодному магазині чи навіть у елітних дизайн-салонах. Її можна лише замовити через спеціальні посередницькі контори. Як правило, продукцію такого рівня можуть придбати лише мільйонери. Таку плитку роблять лише один раз одному замовнику. І головне, власнику квартири було зовсім не шкода витрачати такі великі гроші. Складалося враження, що ніби він купує пачку сигарет.

Чесно, я ніколи не хотів знати. скільки грошей витрачається на такі ремонти. Тим більше походження цих вражаючих засобів!!!!!!

Так як Вам ці безневинні чесні євреї, що працюють на одну держзарплату? Правда, скромно?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ішь ти, один форумчанин....., фільм знятий по реальним фактам! при чому тут вірити чи не вірити? Це історичний факт.

Материал из Википедии — свободной энциклопедии

Зюсс Оппенгеймер (Joseph Ben Issachar SьЯkind Oppenheimer; 1692, Гейдельберг — 1738, Штутгарт) — известный финансист.

Был сначала купцом, потом вступил в денежные сношения с расточительным вюртембергским герцогом Карлом-Александром и скоро снискал его полное доверие. Не занимая официально никакой должности (хотя его и называли иногда министром финансов), Оппенгеймер сумел все административные посты раздать своим креатурам, отчеканил на 11 миллионов неполноценной монеты, учредил соляную, винную и табачную монополии, продавал за деньги привилегии и обременительными налогами вызвал ненависть в народе.

Когда Карл-Александр в 1737 году умер, Оппенгеймер был арестован и обвинен в государственной измене, в порочащих связях с придворными дамами и в ростовщичестве под непомерные проценты, предан суду и приговорён к смерти. Под пытками сознался во всех семи смертных грехах. Одетый в форму «тайного финансового советника», он был выставлен в железной клетке напоказ народу города Штутгарта, который высыпал на улицы, чтобы поглумиться над «придворным евреем», а потом повешен (4 февраля 1738).

Ссилка - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=191684

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот тебе еще пища для размышлений, люди с типично еврейскими фамилиями: кузьманн и тимбергер

http://www.pravda.com.ua/ru/news/2008/4/5/74098.htm

http://www.pravda.com.ua/ru/news/2008/4/10/74341.htm

и хотя они из разных колен давидовых, что то их все таки объединяет...не могу понять только что...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ішь ти, один форумчанин....., фільм знятий по реальним фактам! при чому тут вірити чи не вірити? Це історичний факт.

Материал из Википедии — свободной энциклопедии

Зюсс Оппенгеймер (Joseph Ben Issachar SьЯkind Oppenheimer; 1692, Гейдельберг — 1738, Штутгарт) — известный финансист.

Был сначала купцом, потом вступил в денежные сношения с расточительным вюртембергским герцогом Карлом-Александром и скоро снискал его полное доверие. Не занимая официально никакой должности (хотя его и называли иногда министром финансов), Оппенгеймер сумел все административные посты раздать своим креатурам, отчеканил на 11 миллионов неполноценной монеты, учредил соляную, винную и табачную монополии, продавал за деньги привилегии и обременительными налогами вызвал ненависть в народе.

Когда Карл-Александр в 1737 году умер, Оппенгеймер был арестован и обвинен в государственной измене, в порочащих связях с придворными дамами и в ростовщичестве под непомерные проценты, предан суду и приговорён к смерти. Под пытками сознался во всех семи смертных грехах. Одетый в форму «тайного финансового советника», он был выставлен в железной клетке напоказ народу города Штутгарта, который высыпал на улицы, чтобы поглумиться над «придворным евреем», а потом повешен (4 февраля 1738).

Ссилка - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=191684

foxx77 --- цей "Зюсс Оппенгеймер" просто відпочиває порівняно із сучасними "кришталево чистими", так званими "громадянами" України! Які, одною підписом зароблять більше грошей, ніж всі Луцькі "олегархи" разом взяті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77, я не сомневаясь, могу предположить, что под пытками ты бы признал себя евреем...

ти собі прочитав, те що хотів прочитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені наприклад морально бридкі цигани, але я себе стримую і час від часу проскакує думка, що німці не зря їх гнобили, але трезво мислячи картаю себе за такі думки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ішь ти, один форумчанин....., фільм знятий по реальним фактам! при чому тут вірити чи не вірити? Це історичний факт.

Материал из Википедии — свободной энциклопедии

Зюсс Оппенгеймер (Joseph Ben Issachar SьЯkind Oppenheimer; 1692, Гейдельберг — 1738, Штутгарт) — известный финансист.

Был сначала купцом, потом вступил в денежные сношения с расточительным вюртембергским герцогом Карлом-Александром и скоро снискал его полное доверие. Не занимая официально никакой должности (хотя его и называли иногда министром финансов), Оппенгеймер сумел все административные посты раздать своим креатурам, отчеканил на 11 миллионов неполноценной монеты, учредил соляную, винную и табачную монополии, продавал за деньги привилегии и обременительными налогами вызвал ненависть в народе.

Когда Карл-Александр в 1737 году умер, Оппенгеймер был арестован и обвинен в государственной измене, в порочащих связях с придворными дамами и в ростовщичестве под непомерные проценты, предан суду и приговорён к смерти. Под пытками сознался во всех семи смертных грехах. Одетый в форму «тайного финансового советника», он был выставлен в железной клетке напоказ народу города Штутгарта, который высыпал на улицы, чтобы поглумиться над «придворным евреем», а потом повешен (4 февраля 1738).

Ссилка - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=191684

foxx77 --- цей "Зюсс Оппенгеймер" просто відпочиває порівняно із сучасними "кришталево чистими", так званими "громадянами" України! Які, одною підписом зароблять більше грошей, ніж всі Луцькі "олегархи" разом взяті!

ну ладно з тими жидами і "громадянами", тут змінить тільки революція. А вот чорножопа абизяна пастор Аделаджа в Киеві, який розводить народ, християнським шоу. Чому його ніхто не випре з країни, чому мовчить церква?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені наприклад морально бридкі цигани, але я себе стримую і час від часу проскакує думка, що німці не зря їх гнобили, але трезво мислячи картаю себе за такі думки

Ну, в принципі тема про євреїв і про їхній талант з "воздуху зробити гроші"?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені наприклад морально бридкі цигани, але я себе стримую і час від часу проскакує думка, що німці не зря їх гнобили, але трезво мислячи картаю себе за такі думки

Ну, в принципі тема про євреїв і про їхній талант з "воздуху зробити гроші"?!

ця тема про нелюбов до окремо взятої нації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ладно з тими жидами і "громадянами", тут змінить тільки революція. А вот чорножопа абизяна пастор Аделаджа в Киеві, який розводить народ, християнським шоу. Чому його ніхто не випре з країни, чому мовчить церква?

А бо вони "відстьогують" куда нада і всі контролуючі органи просто закривають очі! Тим більше якщо вони "Льоню Космоса" профінансували і підтримали, то що тут говорити? Бардак!

А в принципі Київ тяжке місто для життя?! Великі і щвидкі гроші, завжди приманювали різну іноземну "заразу", як мухи на .....?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю не треба гнати на євреїв.Вони і так,бідолахи, получили своє в війну.Це було покарання за розп"яття Христа.Вони і тепер воюють за територію і також гинуть люди.

Я їх не захищаю,але й проти них нічого не маю.Вони так як і ми-народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З точки зору фізики, філософії - Кожій дії слідує протидія, якщо хочете то "преступление и наказание"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З точки зору фізики, філософії - Кожій дії слідує протидія, якщо хочете то "преступление и наказание"

Вірно! І грамотно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по философии больше подходит - "козлы отпущения"...

знаете откуда пошло это выражение?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви до євреїв приципились ?

Їх нація просто привикла викручуватись і жити розумом а не фізичною силою + ще раніше коли євреї жили в основном в своїх общинах був принцип допомоги один одному, зараз це вже менш виражене. Хто мішає любому українцю не йти робити на завод залізо таскати або на стройках плитку класти а розумово ішачити, що не завжди легше, і пробиватись нагору ? Те що комусь в лом посидіти дома пару лишніх годин за підручниками а охотца піти бухнуть пивка з друзями потім і перетворюється в расизм.

Трохі згідний з MANJAK11 на рахунок циган але тут нічого не поробиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГГ, помниться батько розповідав, що ще до масового виїзду євреїв на землю обітованну, в Чернівцях вони і двірниками працювали і будівельниками - так що люди як люди.

А от тим хто починає гон типу "всі вони брехуни, люблять юлити ітд" можна задати тільки одне питання: якщо їм так добре живеться, то чому ви самі так не робите??? що заважає бути хитрим і вміти викручуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо їм так добре живеться, то чому ви самі так не робите??? що заважає бути хитрим і вміти викручуватись?

Їм живеться добре, і багато хто і хитрий і викручується, але причина ненависті до євреїв зовсім в іншому. Це як у тварин (приклад) - коти-собаки. Раси, нацональності і т.д. відчувають чомусь неприязнь до них, вони просто інші :D як ніби генетичне відхилення (пухир, язва).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...