Перейти до змісту

Кози, продам, дві


rusel33

Рекомендовані повідомлення

     Продам дві кози, перша: рогата, два окота, ні чим не хворіла, молоко смачне та жирне (після дня знаходження молока в посуді, по краях з'являється масло), вік, близько 2 років, в "сезон" давала до 1,4 л молока за раз вранці та ввечері, ціна 450 грн. Друга: без рогів, один окот, "роздоєна", ні чим не хворіла, молоко смачне та жирне (після дня знаходження молока в посуді, по краях з'являється масло), вік, близько 1,6 років, в "сезон" давала до 1,4 л молока за раз вранці та ввечері, ціна 950 грн. Друга дорожче, куплялась, як молочна, породи "Зааненська". Причина продажу: міняю роботу на службу, а жінка з трьома дітьми не справляється.

Невеликий торг присутній, можлива доставка (обговоримо) в межах до 40 км. Для роздумів, чому мак мало молока....я виріс в місті, тому хозяїн з мене не дуже)) хороший. Для інформації: якщо коза дає молока 2+ літра її вартість буде 1500+ грн до ....... Одже кількість молока напряму залежить від годування та випасу. В нас немає часу на випас, от и кози постійно на колишку десь на лугу прив'язані, а повинні випасатись. Можливо кози потрібні багатодітній сім'ї, віддам за 50% вартості. Мій номер телефону 05038двадва7два9

IMG_20160912_163733.jpg

IMG_20160912_163923.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...