Перейти до змісту

Куплю сварочний инвертор


Каркас

Рекомендовані повідомлення

Куплю сварочний инвертор в хорошому стани. В идеали шукаю  патон... На 160А... Можна без маски, держака, маси... Тел моб. 0991820782 пропозиции в приват або сюди в тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час як вибирав собі, теж вибирав між патоновськими та іншими. Зупинився на ИИСТ-140. Не пожалів. Сайт виробника знайдете в інтернеті, щоб не порахували за рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.11.2016 at 09:03, ava297 сказал:

В свій час як вибирав собі, теж вибирав між патоновськими та іншими. Зупинився на ИИСТ-140. Не пожалів. Сайт виробника знайдете в інтернеті, щоб не порахували за рекламу.

Дивився сайт. Хороший апарат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я здесь покупал, года три назад, Єлсву-160

Отечественн. инвертор

По сегодня работа без проблем в селе, "тройки" пачки 4-5 спалил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я цим користуюся :http://svarka.rv.ua/   Також НЕ реклама, Просто сервіс-ремонт в Рівному... Вже років з чотири...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, deluxkangoo сказано:

мені ось цей подобається http://ssva.ua/products/SSVA-mini_samurai.html

в мене такий. ВЕСЧЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.11.2016 at 19:42, deluxkangoo сказал:

мені ось цей подобається http://ssva.ua/products/SSVA-mini_samurai.html

Тривалість навантаження 100% при 130А. Це серйозний апарат. Це вже може навіть трохи бути  зварювальник для металоконструкцій)

Апара всежтаки взяв... патон міні  підкупився на форсаж дуги, антизалип і гарячий старт і 3 роки гарантіі) ...тривалість навантаження100%- 94А цілком вистачить для електрод 3мм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Каркас сказал:

Тривалість навантаження 100% при 130А. Це серйозний апарат. Це вже може навіть трохи бути  зварювальник для металоконструкцій)

Апара всежтаки взяв... патон міні  підкупився на форсаж дуги, антизалип і гарячий старт і 3 роки гарантіі) ...тривалість навантаження100%- 94А цілком вистачить для електрод 3мм...

форсаж дуги, антизалип і гарячий старт зараз на всіх сучасних більш менш нормальних інверторах, але після звичайного трансформатора я відчуваю тільки як працює антизалип доречі той же патон міні, теж підкупила гарантія і розміри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Валерій86 сказал:

але після звичайного трансформатора я відчуваю тільки як працює антизалип доречі той же патон міні, теж підкупила гарантія і розміри.

Сьогодні забрав з новоі пошти... Розмір мене відверто злякав! З вигляду як безперебійник до компа)))..оглянув... так візуально наче норм... Правда держак зразу зняв і поставив добротний esab- овський). Кабелі рідні як у вас в експлуатаціі? Не горять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Каркас сказал:

Сьогодні забрав з новоі пошти... Розмір мене відверто злякав! З вигляду як безперебійник до компа)))..оглянув... так візуально наче норм... Правда держак зразу зняв і поставив добротний esab- овський). Кабелі рідні як у вас в експлуатаціі? Не горять?

Поки все працює справно, нічого не горить, тільки він в мене чисто для поїздок і монтажів, тобто слабо загружений роботою. як на мене то кабеля і держак нормальні кабеля мякенькі і довгі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Валерій86 сказал:

Поки все працює справно, нічого не горить, тільки він в мене чисто для поїздок і монтажів, тобто слабо загружений роботою. як на мене то кабеля і держак нормальні кабеля мякенькі і довгі. 

Бачив і  довші кабелі)...  макс який я бачив кабель з держаком це 70метрів... Але тут іде втрата амперів на довгому кабелеві..  Кабель для зручності хотілосяби трохи довший звісно...хочаб 7м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Патон ВДИ-200E DC MMA

Використовую це апарат вже більше року варю електродом 3мм за рік пішло 15 кг електродів

апарат працює дальше без будь яких нарікань.

Одним не достатком який мені не подобається в апараті це відсутність ручки на самому апараті для перенесення. 

Дана інформація не реклама а особисті враження від користування апаратом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...