Перейти до змісту

Продам велосипед на базі рами Ghost


Daman

Рекомендовані повідомлення

Всі компоненти в нормальному стані та добре працюють.
Ростовка  десь 17"
Рама - алюміній

Колеса - 26
27 передачі.(3х9)

Тормоза дискові гідравлічні

Ціна 6800 грн

Відправляти поштою не буду. Приїхали подивились купили/не купили.

т. о5оз788641

Юрій

IMG_2016-10-18_120406.jpg

IMG_2016-10-18_120416.jpg

IMG_2016-10-18_120430.jpg

IMG_2016-10-18_120442.jpg

IMG_2016-10-18_120502.jpg

IMG_2016-10-18_120620.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да він на барахол дешевше вийде! Звідки ви такі ціни берете? Аргументуйте будь ласка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То nikblack.

Торг ніхто не відміняв. І я не бачу сенсу аргументувати щось тому, хто на ньому жодного разу не проїхався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Daman сказал:

То nikblack.

Торг ніхто не відміняв. І я не бачу сенсу аргументувати щось тому, хто на ньому жодного разу не проїхався.

Друже,  я і не на такому їздив! Не їздивши скажу з впевненістю - данний вел нічого з себе не представляє, він кращий, і лекший за ашанбайк, на цій "ноті" все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Itzamna сказал:

Рама з сісідньої теми за 1100 грн :) + сімя кушать хоче, чого дивуєшся. Лох купить, а в тебе пердак пригорів від несправедливо завищеної ціни, не кіпішуй. Всьо норм, він тут наварить а десь інде в двічі більше навареного віддасть, карма штука непростая :) 

 

Я давно вже замітив що ти з причудами, але якщо в тебе щось пригорає то це не значить що в всіх так. Підбирай будь ласка вислови в сторону не знайомих тобі людей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Шо ви зїлись ну продає тай продає - шось купив мож і дешевше, потратив  час -   зібрав, вже робота . Тож не бурштин копає, чи вкрав що в кого... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...