Перейти до змісту

Треба веб-програміст для правки інтернет-магазину на OpenCart


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Шукаю незажравшогося веб-програміста, який за адекватну оплату зможе доналаштувати інтернет-магазин на OpenCart, зокрема:
1) відредагує в адмінці форму додавання товару і на сайті - картку товару;
2) налаштує фільтри для товарів;
3) зробить деякі "косметичні" правки типу збільшити лого, змінити колір, видалити деякі пункти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку бажано вказати версію OpenCart на якій організований інтернет магазин, шаблон стоковий, чому той, хто встановлював інтернет магазин не може, не хоче зробити потрібні правки?

PS фільтри для товарів там стандартні хороші, що саме виправляти в робочій машині?

PS додавати товари зручно через файл xls, а через адмін лише фото можна (і то якщо фото не підписані, якщо підписані то автоматично теж xls)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Версія: пише "OcStore 2.1.0.1.1"

2. Шаблон стоїть безплатний, скачаний з нету.

3. Тому що той, хто встановлював магазин, це я. Прочитати мануали в неті для виконання загальних операцій я вмію, а програмувати і без помилок правити html/css - не вмію.

4. За замовчуванням форма додавання товару містить купу непотрібної інформації типу "Розміри (Д x Ш x В)", "Вага", "Одиниця ваги" і т.д. А треба з десяток своїх полів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Yarchik сказал:

За замовчуванням форма додавання товару містить купу непотрібної інформації типу "Розміри (Д x Ш x В)", "Вага", "Одиниця ваги" і т.д. А треба з десяток своїх полів.

там мабуть то не видаляється

а добавити треба вам атрибути.

 

можу спробувати допомогти. чим зможу. принаймні  html/css  виведу фільтр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...