Перейти до змісту

Продаж твердопаливних котлів


Рекомендовані повідомлення

Продам котел площею обігріву до 350м.кв. Характеристики: 16год горіння на дровах, 6мм - товщина металу (метал харківський, завод львівський), велика топка (тому і 16 год) ККД - 90% (достатня кільківсть теплообмінників до яких нормально можна долізти щоб почистити).ВБУДОВАНИЙ КОНТУР НА ГАРЯЧУ ВОДУ (тобто підігрів води іде безпосередньо від котла (вбудований змєвик), котел розрахований на відкриту систему (тобто не розірветься на шматки при високих темпиратурах). Відсутніть ,,конденсування котла,, (потьокі знизу) тому що контур на опалення іде окремо від контура підігріву. Ціна - 25380гр. Без контурів для відкритої системи 21750гр. (Вага котла 341кг) 0508826966 (більше фоток закину пізнійш наразі великий обєм фото - не приймає(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Targus сказал:

Продам котел площею обігріву до 350м.кв. Характеристики: 16год горіння на дровах, 6мм - товщина металу (метал харківський, завод львівський), велика топка (тому і 16 год) ККД - 90% (достатня кільківсть теплообмінників до яких нормально можна долізти щоб почистити).ВБУДОВАНИЙ КОНТУР НА ГАРЯЧУ ВОДУ (тобто підігрів води іде безпосередньо від котла (вбудований змєвик), котел розрахований на відкриту систему (тобто не розірветься на шматки при високих темпиратурах). Відсутніть ,,конденсування котла,, (потьокі знизу) тому що контур на опалення іде окремо від контура підігріву. Ціна - 25380гр. Без контурів для відкритої системи 21750гр. (Вага котла 341кг) 0508826966 (більше фоток закину пізнійш наразі великий обєм фото - не приймає(

Прошу адміністратора видалити зайві оголошення так як (вибивало помилку  ,,Что то не так пошло,, у звязку з завантаженням фотографій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марка котла, чи це "самопал"? Потужність 35? Марка сталі в теплообміннику?

 

І 90% ККД - це в "піролізників". Кращі дров'яні "поляки" типу Defro, Wichlacz  мають 82-85%. При ідеальних умовах.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 10.09.2016 at 13:25, halcogen сказал:

Походу це самопал. Самому цікавить звідки ККД 90%, на глаз? 

Автор, давайте фотки дівайса. В ідеалі, бренди додають ще схему розрізу котла, щоб показати на скільки в них технологічний котел, а не буржуйка прямої дії.

Ні це не самопал (їх львівський завод робить) метал Харківський 6мм товщина (візуально це там видно) Ближайшим часом відсканую технічну книжку та гарантійну книжку (можу навіть дати контактрий номер до виробництва у Львові) У Луцьку тут уже як років 2 - 3 працює дилер по цих котлах (до речі) так що це не самопал (НЕ НАДО ЛЯЛЯ :)) Фірма нещодавно випустила новий вид котла. Більш потужнійшого і більш дорого.Що особисто мені і не сподобалось (цінове питання). Зараз не зовсім той час щоб купувати котли 21 - 25000гр. (там КПД 90%) Пояснюю як це можна перевірити (у любого котла) ЗАМІРЯЄТЕ ТЕМПИРАТУРУ ДИМОХІДНОЇ ТРУБИ З КОТЛА (ВИХІД) І СПІВСТАВЛЯЄТЕ ТЕ ЗНАЧЕННЯ З ТИМ ЧИМ ВИ ПАЛИТЕ, ТОБТО - ДРОВА ГОРЯТЬ ПРИ ТЕМПИРАТУРІ 600 - 700 ГРАДУСІВ (ПРИБЛИЗНО), ВУГІЛЛЯ НАПРИКЛАД ПРИ ТЕМПИРАТУРІ 1000 - 1100ГРАДУСІВ (ПРИБЛИЗНО) ЯКЩО ТЕМПИРАТУРА ВИХІДНОЇ ТРУБИ НАПРИКЛАД 150 ГРАДУСІВ А ВИ ЗАВАНТАЖИЛИ ДРОВА (700ГРАДУСІВ) ТО ВОТ ВАМ І ПРИБЛИЗНЕ ЗНАЧЕННЯ 80 % (ТОЧНО 6750ВИМІРЯТИ І ТОЧНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗАВЖДИ НЕ БУДЕ)БО КОТЛИ РОЗГОРЯЮТЬСЯ ТА ЗАТУХАЮТЬ.Наразі 100кв - 6750гр.,200кв - 9500гр.,350кв - 11655гр (гарантія 2.5 років) як на закриту так і на відкриту систему. Фотки викіну потім кого щось цікавить хай телефонує - розповім і пораджу усе що знаю - 0508826966 - Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.09.2016 at 13:05, Harddriver сказал:

Марка котла, чи це "самопал"? Потужність 35? Марка сталі в теплообміннику?

 

І 90% ККД - це в "піролізників". Кращі дров'яні "поляки" типу Defro, Wichlacz  мають 82-85%. При ідеальних умовах.

 

саме так згідний (піролізники) але вони мають один суттевий недолік - ТІЛЬКИ ВИСУШЕНІ ДРОВА (ПІВ РОКУ РІК) тоді він дасть 90% КПД - але як тільки закінуть туди не підсушені дрова КПД там буде далеко не 90 % (він просто почне тікти (конденсувати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.09.2016 at 12:25, SunSeth сказал:

22 рази

я фоткі хотів закінути - от вони і не шли - а текст пішов  но цього видно не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомі брали минулого літа тут https://vk.com/dim_sad_gorod?z=photo171594044_398656222%2Fphotos171594044 .

задоволені. на сторінку писати нема смислу, потрібно відразу в магазині питати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Targus сказано:

Ні це не самопал (їх львівський завод робить) метал Харківський 6мм товщина (візуально це там видно) Ближайшим часом відсканую технічну книжку та гарантійну книжку (можу навіть дати контактрий номер до виробництва у Львові) У Луцьку тут уже як років 2 - 3 працює дилер по цих котлах (до речі) так що це не самопал (НЕ НАДО ЛЯЛЯ :)) Фірма нещодавно випустила новий вид котла. Більш потужнійшого і більш дорого.Що особисто мені і не сподобалось (цінове питання). Зараз не зовсім той час щоб купувати котли 21 - 25000гр. (там КПД 90%) Пояснюю як це можна перевірити (у любого котла) ЗАМІРЯЄТЕ ТЕМПИРАТУРУ ДИМОХІДНОЇ ТРУБИ З КОТЛА (ВИХІД) І СПІВСТАВЛЯЄТЕ ТЕ ЗНАЧЕННЯ З ТИМ ЧИМ ВИ ПАЛИТЕ, ТОБТО - ДРОВА ГОРЯТЬ ПРИ ТЕМПИРАТУРІ 600 - 700 ГРАДУСІВ (ПРИБЛИЗНО), ВУГІЛЛЯ НАПРИКЛАД ПРИ ТЕМПИРАТУРІ 1000 - 1100ГРАДУСІВ (ПРИБЛИЗНО) ЯКЩО ТЕМПИРАТУРА ВИХІДНОЇ ТРУБИ НАПРИКЛАД 150 ГРАДУСІВ А ВИ ЗАВАНТАЖИЛИ ДРОВА (700ГРАДУСІВ) ТО ВОТ ВАМ І ПРИБЛИЗНЕ ЗНАЧЕННЯ 80 % (ТОЧНО 6750ВИМІРЯТИ І ТОЧНОГО ЗНАЧЕННЯ ЗАВЖДИ НЕ БУДЕ)БО КОТЛИ РОЗГОРЯЮТЬСЯ ТА ЗАТУХАЮТЬ.Наразі 100кв - 6750гр.,200кв - 9500гр.,350кв - 11655гр (гарантія 2.5 років) як на закриту так і на відкриту систему. Фотки викіну потім кого щось цікавить хай телефонує - розповім і пораджу усе що знаю - 0508826966 - Андрій

ви серйозно на рахунок ККД? не вводьте людей в оману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 08.10.2016 at 16:53, parubok сказал:

ви серйозно на рахунок ККД? не вводьте людей в оману.

Так - серйозно, хоч я там вже офіційно не працюю але кажу правду. 70 - 80 відсотків це цілком реальні показники практично майже для усіх котлів. Фірма розробила новий ,,леокотел,, 90 відсотків ККД - як Ви на це скажете ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі - є контактний номер - можу дати контакт на виробництво - збрешуть - підіть киньте їм гранату у вікно :)

В 08.10.2016 at 16:53, parubok сказал:

ви серйозно на рахунок ККД? не вводьте людей в оману.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...