Перейти до змісту

Луцьк - Кам'янець-Подільський


Deemon

Рекомендовані повідомлення

Планується поїздка на авто, хто катався нещодвно в той бік, і володіє інфо по стану доріг, підкажіть оптимальний маршрут, дякую


 

image.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думає про Navizor чули ;)

рекомендую, не раз прокладав маршрут з його допомогою, а так зазвичає виходило " та там нормальна дорога, 60км/г можна їхати" , а в реалі 30-40 мах:(

+ є додаток на андроід :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання до форумчан - давайте правильні посилання.

Замість лінка на navizor.com/?lang=ru краще navizor.com/?lang=uk

Малює такий маршрут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, pasha717 сказано:

Луцьк-Дубно -Кременець-Тернопіль пальот нормальний, далі не знаю.

А далі є кілька варіантів, з яких мені найбільше подобається маршрут Тернопіль - Гримайлів - Гусятин - Чемерівці - Кам'янець-Подільський.

Недолік цього маршруту - місцями дуже звивиста дорога, переваги - дуже мало транспорту, особливо великовантажного, та й сама дорога в основному в пристойному стані. (Загалом від Луцька до К.-Подільського найгірша ділянка дороги - це від Луцька до Дубно,)

(Судячи по карті з першого посту, саме цей маршрут там і вказаний :))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо, головне в Збаражі не повертати на ліво, їхав на Хмельницький через 100м розвернувся, повівся на навігатор, думав зрізати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через теребовлю цікавіше. через волочиськ краща дорога. через гусятин мені дорога не сподобалась. через села вузька і звивиста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вояж відбувся, вперед як на скріншоті, що вище, зворотній напрям - через Чортків - Теребовлю.

Вцілому дорога - лайно, деінде відрізочки свіжого асфальту, повертались ввечері - темнота, хоч вийми око, якщо це не місто/обл центр.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...