Перейти до змісту

З днем незалежності України!


nikblack

Рекомендовані повідомлення

25059151.png

 

Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем незалежності України! Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу Вам і вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

 

Миру на сході України, і мирного чистого неба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх зі святом, з Днем Незалежності України!!!

Сьогодні зранку в Донецьку в Ворошилівському районі на площі Конституції якийсь нормальний хлоп, патріот запустив Гімн України на динаміки, встановлені на стовбах..... Гімн лунав на весь квартал...Черговий диспетчер Центральної РЕС також виявився патріотом, і на дзвінки з Ворошиловського РЕСу повідомив, що на їх жарти реагувати не буде, і відключить світло тільки тоді, коли буде вказівка з поліції...  Поки відключили світло на весь район, то пройшло хвилин 10... Весь цей яас гімн лунав бкзперервно...  Поліцаї ловлять патріота...... Там така істерика, вся влада в паніці. ОЦЕ СВЯТО!!!

Слава Україні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, xforester сказал:

На скільки я розумію ця новина ще не просочилася в ЗМІ...

О, вже є новина.......Добру підготовку провели перед святом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Вітаю всіх з Днeм Нeзалeжності!

нeхай і нe всe гаразд в нашому спільному домі. та я пишаюся своєю краіною. ми вистояли, ми змогли!нeхай так будe і надалі. нeхай слідуючий рік принeсe нам такий бажаний мир..

процвітання, злагоди і добробуту нашій Украіні і кожному з нас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...