Перейти до змісту

Олег Скрипка - Україна


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

 

ОЛЕГ СКРИПКА ДО 25-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ВИПУСТИВ ПАТРІОТИЧНИЙ ТРЕК ГламурСьогодні, 15:33140 Композиція називається "Україна". Фронтмен гурту "ВВ" Олег Скрипка до 25-ї річниці Незалежності України випустив нову композицію. Сингл називається "Україна". Авторами музики та слів пісні, написаної у стилі нео-етно рок, є Олег Скрипка та фронтмен Nokturnal Mortum Євген Гапон. Разом із піснею Скрипка представив кліп, відеоряд до якого створив відомий український художник Олег Шупляк – автор картин-ілюзій в техніці "Двовзори", де на одному полотні можна побачити не лише портрет, а й пейзаж або жанрову сцену. "Ця пісня народжувалася довго і непросто. Ми намагалися укласти у неї власні переживання і очікування. Але життя в Україні вирує занадто швидко. Усі студійні аудіоверсії не встигали за цим виром… Фронтовий тур гурту ВВ із виступами в Авдіївці, Мар'їнці та Костянтинівці  ще більше змінив моє сприйняття світу. Там я побачив українських героїв. Це - алмази, кристально чисті та міцні. У порівнянні з ними кіношні супермени - хлопчаки для биття. Я пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми", – розповів Скрипка. Нагадаємо, наприкінці соліст "ВВ" Скрипка зі своїми музикантами заспівав для бійців першої лінії фронту АТО. Артист дуже відповідально поставився до події.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/glamur/oleg-skripka-do-25-oyi-richnici-nezalezhnosti-ukrayini-vipustiv-patriotichniy-trek-730495.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...