Перейти до змісту

Шукаю людину яка може встановити теплолічільник на квартиру


СОАД

Рекомендовані повідомлення

Шукаю людину яка може встановити теплолічільник на квартиру, всі документи є, ось тільки Луцьктепло не встановлює їх(((

хто візьметься та яка ціна

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, СОАД сказано:

Шукаю людину яка може встановити теплолічільник на квартиру

Ти сюди, по місцю проживання?

 

Марно!

1) не дадуть дозвіл.

2)  Практично - нереально. НЕ так у нас зроблена система опалення

3) я вже це питання колись підіймав.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

Ти сюди, по місцю проживання?

 

Марно!

1) не дадуть дозвіл.

2)  Практично - нереально. НЕ так у нас зроблена система опалення

3) я вже це питання колись підіймав.

 

 

на іншу квартиру)) всі дозволи є, а по нашому будинку можу ввечері все тобі розповісти)) там тоже можна але через "сраку))"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорив на цю тему з директором Мегавод, вони встановлюють лічильники. Він сказав, що на квартиру Луцьктепло банально не дає дозволів і документації, тільки на під'їзд або будинок і то зі скрипом. Це треба зимою постійно дзвонити і жалітися що холодно і за що я плачу і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опалення надає луцьктепло, вони є монополістом, дозвіл дають вони якого на квартирний лічильник ви не отримаєте, не надають вони таких дозволів, система опалення старих будинків - вертикальна і теоретично можливо поставити лічильник(можливо придеться навіть не один), на кожну батарею ставиться термодатчик та водообчислювач, по суті навіть якби і далиб той дозвіл то лічильник той ви самі не захочете, вас заклюють перевірками, повірками, калібровкою/налаштуванням лічильника, тут похожа ситуація як із багатотарифним лічильником на гарячу воду(десь така тема вже піднімалась) забашляти прийдеться стільки що ви за голову візьметесь, да і не ясно коли і чи взагалі воно себе колись окупить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...