Перейти до змісту

Двері вхідні, де купити???


arimantaras

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть хочу купити собі металеві вхідні двері в приватний будинок, хорошої яості не Китай що консервним ножом відкривається, підкажіть де найкраще і по ціні і по якості??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю де Вам порадити купувати. Але не раджу купувати двері "Мілано". Після року експлуатації почали виявлятись усілякі недоліки, при тому, що двері стоять в квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, arimantaras сказал:

знайшов ось такий сайт https://vdim.info вроді самі роблять

Ціни на двері міжкімнатні якісь смішні як на теперішній час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав у ВІКСІСі (на Львівській) - служать 4-ий рік, зауважень немає. Встановили нормально, якість дверей на рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж брав на Віксісі, встановлював правда сам.Третій рік стоять, все в порядку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоят "двери белоруссии" до этого стоял китайский шлак. Небо и земля. Очень рады что их установили, во-первых звукоэзоляция, во-вторых красивый дизайн. Только тогда брали новые при курсе 15 они стояли 4000, щас уже 5450.

брали вот эти: https://dveribelorussii.com.ua/catalog/front_doors/sredniy-segment/vkhodnaya-dver-gorizontal-venge/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Quiet сказано:

Після того як обікрали квартиру, поставив GERDA SX 10.

Герда дуже якісні двері, але коли шукав собі не знайшов хто ними займається в Луцьку. Підкажіть де купували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 часа назад, Tomagawk сказал:

Герда дуже якісні двері, але коли шукав собі не знайшов хто ними займається в Луцьку. Підкажіть де купували?

Купував в ПанДор, тому, що на Варшавці (виїзд з Кравчука на Соборності). Під замовлення привезли з Польщі.

https://www.google.com.ua/maps/@50.7567367,25.3563904,3a,75y,241.31h,87.15t/data=!3m6!1e1!3m4!1sMEf_33kM8TM67nSAQZRHdg!2e0!7i13312!8i6656

 

Автору топіку хочу порадити, навіть якщо ви по бюджету не тягнете не фірмові сертифіковані двері, не пошкодуйте грошей не замки. Чим більше часу треба буде на їх відкривання, тим менше бажання буде в пересічного злодія до вас завітати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дорогі замки ставити на звичайні двері  ставити немає сенсу. Якщо конструкція двері слабенька - то взломщика є кілька способів відкрити двері просто обійшовши замок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Цікавить питання металопластикових вхідних дверей..
Зайшов в одну контору, де брав вікна раніше. показали мені двері металеві з накладкою з мдф і плівкою на ній ТА двері металопластикові... Жіночка все говорила про переваги металопластику і що металеві не варто брати бо мінусів більше ніж плюсів.
а на рахунок безпеки, що в наш час легше залізти через пластикове вікно чим ламати двері.
Мені особисто металеві двері все ж якісь надійніші...може стереотип?
Так от питання: хт оставив собі металопластикові двері в будинок чи варті вони того7 Тим більше що ціна то не особливо нижча за металеві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В батьків металопластикові. Східна сторона. Влітку зранку встигають так нагріватися, що не можна відкрити.

Собі брав Термопласт - металеві з МДФ накладками. Встановлені з північної сторони. Як будуть служити не знаю, буде видно. Але зовнішніший вигляд солідніший, та й тепліші вони. Ну і вага не порівняти. Саме полотно кілограм 60 важить + коробка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Boomboxic сказано:

В батьків металопластикові. Східна сторона. Влітку зранку встигають так нагріватися, що не можна відкрити.

Собі брав Термопласт - металеві з МДФ накладками. Встановлені з північної сторони. Як будуть служити не знаю, буде видно. Але зовнішніший вигляд солідніший, та й тепліші вони. Ну і вага не порівняти. Саме полотно кілограм 60 важить + коробка.

нічог оне казали про плівку наклеєну на МДФ? що від сонця вона здувається і злазить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я більше всього боюся вологи. І того, що з північної сторони буде замітати снігом. Від цього можуть МДФ накладки вздуватися.

А на сонці, хто його знає, як вони будуть себе вести. Дали 2 роки гарантії на двері, в т.ч. покриття, що воно не вигорить і не облізе. "Шо по нашим мєркам дуже мало".

 

Не кожних же три роки міняти двері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...