Перейти до змісту

Допоможіть


vanus

Рекомендовані повідомлення

Народ розкажу все як є.

Трапилась на мому компі за 1 день от така от штука.

Купив я собі нокію 6680.

Поставив драйвери і ПС Сюїту.

Все путьом працює НО!!!!! тут і почалось.

Пишу все в порядку як я це помітив.

1. Довнлоадмастер перестав автоматично завантажувати файли.

Пояснюю. Наприклад щоб всетаки закачати щось довлоадером слід спочатку визвати його в віконний режим, мишкою на потрібній ссилці в експлорері клацнути Создать ярлик і тоді появляється ссилка в довнлоадері. На те щоб "Скачати за допомогою довнлоадера" нема неяких результатів.

2. Пуск, Настройка, Панель управления, загружаю Установка і удалениє програм і воно тіпа загружається але пусте вікно а зверху маленькими буквами пише в одну строчку те що мало там бути.

3. Не клікається на ЛМ форумі майже всі кнопки крім НьюТопік, АддРеплі, Делете

4. в багатьох сайтах не клікаються кнопки

Я СКОРО ЗБОЖЕВОЛІЮ!!!!

Народ я чув що це може бути повязане з явою і реєстром віндовс і також те що є прога яка ремонтує реєстр після Сюєти.

Підкажіть чи це може бути правдою і якщо ТАК то де взяти таку прожку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув про подібного роду проблеми.

Я придумав лише один вихід - АнІнстал нокію сют одразу після роботи з телефоном.

і інсталювати кожного разу коли потрібно щось замутити з телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти RegCleaner'ом його попробуй. Він є вже виложений. Зайди в інструментарій\Очистка реєстру\Виконати це все, а потім на вкладці розширення оболонки видали всі записи (можна автоматично виділити за допомогою пошуку), пов'язані з ПС Сюїтом. Впринципі повинно допомогти! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 noven:

да-да, вот и фото этого субьекта марсианской наружности, увидишь, привет передавай :woohoo:

post-32-1146001564.jpg

2 vanus:

поскольку pc suite у тебя скорее всего крекнутый, то советую первым делом провериться на предмет троянов и вирусов - всякие левые креки и инсталляхи запросто могут его тебе подарить

еще один весьма дельный совет по восстановлению : проинсталлировать наново последний сервиспак. если софтина вдруг подменила у тебя под носом какой-нить системный файл, то это может помочь

и совет на будущее создавать system restore point перед инсталляцией системного софта. часто спасает нервы :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 noven:

да-да, вот и фото этого субьекта марсианской наружности, увидишь, привет передавай :)

post-32-1146001564.jpg

2 vanus:

поскольку pc suite у тебя скорее всего крекнутый, то советую первым делом провериться на предмет троянов и вирусов - всякие левые креки и инсталляхи запросто могут его тебе подарить

еще один весьма дельный совет по восстановлению : проинсталлировать наново последний сервиспак. если софтина вдруг подменила у тебя под носом какой-нить системный файл, то это может помочь

и совет на будущее создавать system restore point перед инсталляцией системного софта. часто спасает нервы :)

Согласен.

Лично я на 90% уверен, что вирус. Очень уж симптомы болезненные.

Сноси нафиг эту заразу и чисть реестр, хотя бы тем, что советовали выше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поскольку pc suite у тебя скорее всего крекнутый...

странно, скільки вже часу користуюсь PC suite, а не знав шо його треба крякати :)

2 vanus можеш ще попробувати стянути іншу версію ПЦ сюіт. можливо вона в тебе крива якась. також попитай на цьому форумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, я переставив ІЕ експлорер і все заспівало.

АЛЛА АЛЛА МС Віндувс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...