Перейти до змісту

Мої маленькі подорожі


yucore

Рекомендовані повідомлення

17 minutes ago, SunSeth said:

Якась знайома назва річки, тільки звідки не пам'ятаю.

Ага, в через Ковель протікає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Про Андорру.

Ідея поїхати в це маленьке гірське князівство виникла абсолютно спонтанно. Відкрив блаблакар, глянув чи є поїздки на завтра, забронював і поїхав :)

Їхати з Барселони +- 4 години. Пейзажі просто зачаровують: тут тобі і Пірінеї, річки, озера, хмари в горах, один словом - красота!

До слова, Андорра входить в Шенгенську зону, але не є членом ЄС, тому на кордоні в них є пункти пропуску, і декого навіть перевіряють. 

Офіційна мова тут - Каталонська, але знаючи Англійську проблем не виникне :) Запланував я собі був одноденну подорож - так і зробив. Чесно кажучи, чим себе зайняти, ще треба придумати, тому під кунець моєї подорожі самому було нудно. 

Туризм в Андоррі гарно розвинений, але не в цей період. Сезон тільки починається, тому столиця - Андорра ла Вейя, майже пуста (хоча зрання людей, котрі приїжджають з сусідніх регіонів Іспанії і Франції на шопінг, багато). Гарна місцинка на одноденну подорож, просто походити містом або горами, пофотографувати природу і скуштувати андорранську кухню :) 

Андорра!  

Потрапляю в Андорру через отакий маленький пункт пропуску. Проїжджаємо ого не зупиняючись.

Іспанський

IMGP3719 (Small).JPG

І Андорранський :)

IMGP3718 (Small).JPG

На вуличках столиці - Андорра Ла Вейя. Поки найменша столиця в якій мені довелося побувати. Населення тут всього 22 тисячі!!

IMGP3616 (Small).JPG

IMGP3618 (Small).JPG

IMGP3637 (Small).JPG

IMGP3627 (Small).JPG

IMGP3652 (Small).JPG

Коли я вдосталь нагулявся містом вирішив піти на одну з багатьох туристичних стежечок по горах. Вийшовши на неї мені відкрились чудові краєвиди на столицю! Уууух, аж захоплює дух. А ще саме тоді в місті був джазовий концерт, і йдучи по горі, вдихаючи свіже гірське повітря на повні груди і слухаючи джаз...чудові відчуття :)

IMGP3668 (Small).JPG

IMGP3670 (Small).JPG

IMGP3675 (Small).JPG

IMGP3686 (Small).JPG

IMGP3666 (Small).JPG

IMGP3648 (Small).JPG

IMGP3706 (Small).JPG

IMGP3708 (Small).JPG

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Португалія, Порто.

Сьогодні зранку прилетівши в Порто в мене було абсолютно інше уявлення про це місто. Відразу скажу, мені на нього вистачило одного дня з головою. Вузенькі вулички, стара імперська архітектура, уйма пам'ятників, фірмова блакитна португальська плитка на фасадах будинків і місто на схилах. Місто виявилось для мене настільки неоднозначним вдень, і настільки неперевершеним вночі. Так як в Португалія ще досі знаходиться в глибокій кризі - грошей на відновлення архітектурних пам'яток, благоустрій і тд і тп немає, і як результат - черговий раз гуляючи по отакій вуличці питаєш себе, а чи в Португалії ти, чи деінде? Місто справді дуже і дуже обшарпане, хоча свій шарм має. А от вночі ситуація кардинально міняється. На вулицю виходять музиканти, у вікнах і на фасадах вмикається світло і от ти вже, немов, в іншому місті :)

Залишається тільки знайти вільний столик, скуштувати місцевий Портвейн і насолоджуватися :) Отакий був мій сьогоднішній день в Порто. Завтра - Ліссабон.

Порто  

IMGP3793.JPG

IMGP3794.JPG

IMGP3827.JPGIMGP3835.JPGIMGP3846.JPG

Ось це, до речі, книгарня де знімали епізоди Гаррі Поттера. Одна з найкрасивіших книгарень світу, працює вже майже 120 років

IMGP3860.JPG

IMGP3861.JPGIMGP3865.JPG

IMGP3867.JPG

IMGP3905.JPG

IMGP3907.JPG

IMGP3744.JPG

IMGP3750.JPG

IMGP3759.JPG

IMGP3762.JPG

IMGP3772.JPG

IMGP3775.JPG

IMGP3779.JPG

IMGP3778.JPG

IMGP3936.JPG

IMGP3949.JPG

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ліссабон.

Вже пройшло немало-небагато місяць з часу моєї подорожі в Португалію. Так як за вікном температура нижче нуля, захотілось згадати теплі дні і Ліссабон для цього гарна нагода :) 

Їхав я в Ліссабон з Порто на потязі. Якихось дві з половиною години і ти вже в столиці Португалії. Вийшовши з вагона починаєш відчувати різницю між столицею і Порто. Місто виглядає масштабніше, величніше та і просто доглянутіше. Гуляючи по набережній натрапив на довжелезний міст (міст Васко да Гами), як виявилося - найдовший міст в Європі. Загальна його довжина складає (міст + віадук) 17 кілометрів!

Приїхавши ближче до центру просто почав гуляти по запланованому маршруту. Першою ціллю в мене був Замок святого Георгія. Замок сам по собі не є дуже примітний, якби не вигляди, які відкриваються на Ліссабон. Саме з вежі замку я побачив статую Христа (найвища споруда столиці) на іншому березі річки Тахо. По легенді саме ця статуя охороняла і охороняє місто. В цей день погода мене підвела і після візиту в замок почалася злива, хоча нагуляв я немало-небагато майже 25 км в той день :) Ліссабон сподобався дуже: привітні португальці, смачна кухня і вино, старенькі трамвайчики (їм більше 100 років вже!) і чудове місто! Маленький фотозвіт нижче ;) Далі буде про Венецію і Любляну.

 

Ліссабон  

Ось на такому поїзді я і доїхав з Порто в Ліссабон. Дві з половиною години пролетіли дуже швидко :)

IMG_20161118_091408.jpg

Набережна біля вокзалу Орієнте

IMGP3955.jpg

IMGP3958.jpg

IMGP3960.jpg

IMGP3964.jpg

IMGP3970.jpg

А от і найдовший в Європі міст! 

IMGP3968.jpg

Що мені дуже сподобалося в Ліссабоні (та і в Порто теж), так це тротуари викладені ось такою мілкою плиточкою. Виглядає просто вау!

IMGP3975.jpg

Замок Святого Георга

IMGP3974.jpg

Піднімаючись до замку

IMGP3979.jpg

IMGP4076.jpg

IMGP4026.jpg

Мандарино-апельсини на теретирії

IMGP4042.jpg

А ось і вигляди на Ліссабон з вежі

IMGP3994.jpg

IMGP4022.jpg

IMGP4081.jpg

І декілька фото просто гуляючи по Ліссабону. 

Ось це просто ліфт з оглядовим майданчиком посеред будинків. Переший раз побачив щось подібне :D 

IMGP4111.jpg

IMGP4079.jpg

І застав аварію ось цього сторічного трамвайчика

IMGP4092.jpg

IMGP4095.jpg

В цьому місці пішохідний перехід дуже широкий (метрів з 10) і щоб не крутити головою по сторонах шукаючи чи зелене світло вже засвітилося, в Ліссабоні встановили ось такий світлофор на всю ширину. Зручно і гарно :)

IMGP4099.jpg

IMGP4103.jpg

А ось і статуя Христа на іншому березі річки

IMGP4106.jpg

IMGP4109.jpg

IMGP4116.jpg

і традиційні португальські тістечка 

IMGP4128.jpg

 

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...