Перейти до змісту

Продам крісло для риболовні


tsomah

Рекомендовані повідомлення

Продам крісло для риболовлі, бачив два виїзда, Колір -Хакі. ціна 280 грн.

 

raskladnoe-kreslo-pauk-stul-rybak-tyulpan_42dc0a52aba8523_800x600[1].jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналогічний стілець да щей з опорами для рук і для стакану чи пляшки , купив за 199 грн  в Польщі в джуску , провіз більш як тисячу км бо думав там дешевше, а в нашому Луцькому джуску він теж був і є досих пір , за 199 , значно кращий. Вибачте но він того не вартий ,що на фото. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@KLASTER я купив два роки тому за 90 грн з підстаканниками в НЛ - сезону не витримав... тканина розлізлась. Тому не можно однозначно казати, що цей стульчик того не вартий :) 

а мій старий, дуже схожий за конструкцією на той що в ТС, служить мені вже років зо п'ять-шість, лише поремонтував раз кріплення однієї з ножок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, VaLeRa сказал:

@KLASTER я купив два роки тому за 90 грн з підстаканниками в НЛ - сезону не витримав... тканина розлізлась. Тому не можно однозначно казати, що цей стульчик того не вартий :) 

а мій старий, дуже схожий за конструкцією на той що в ТС, служить мені вже років зо п'ять-шість, лише поремонтував раз кріплення однієї з ножок.

так він ідентичний цьому і тканина теж цупка і прошитий файно )) 
я веду що це гон, можна за 200 купити і кращий трошки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу змовчати. Ці крісла для рибалок до 80 кг - МАКСИМУМ. Рвуться жахливо і не тільки даної фірми. Всі такого роду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У кожного своя думка і свій "Опит", в мого товариша точнісінький - 1 рік пальоту- пальот отлічний!! Ціну скину, торг ніхто не відміняв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене подібне чудо, куплене в Епіцентрі, розвалилось в час ночі посеред рибалки. прийшлось стояти :(

В мені 110 кг ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще я тицьну 5 коп, ціна дійсно зависока. по зручності, купив за 130 в метро 4 роки назад, на сьогоднійшній день як нове, матеріал крепкий і конструкція, але... ну не зручно на таких сидіти як довго не клює, угол спинка-сидіння майже 90 і сидіння зависоко від землі. беріть напівлежачі низькі конструкції і буде вам щастя ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...