Перейти до змісту

Яка Рок- Метал- музика в тебе в динаміках


Maggot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Audioslave – Show Me How To Live

1035x673-morello1800-1403294633.jpg

30 травня 1964-го року народився Tom Morello – американський музикант, гітарист, прославився як учасник американського альтернатив-метал гуртів Rage Against The Machine та Audioslave.

Rage Against The Machine – Killing In The Name

Serj Tankian feat. Tom Morello – Crazy Train (Ozzy Osbourne cover) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 травня 2010-го року відбувся реліз восьмого студійного альбому британського гурту Anathema – «We're Here Because We're Here».

Anathema – Dreaming Light

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 июня фанаты тяжёлого металла в 9-й раз будут отмечать Интернациональный День SLAYER. Особо ревностные почитатели SLAYER хотят, чтобы 6 июня стал официальным торжеством. 6 июня приверженцам этой группы рекомендовано включать музыку максимум громко. Слушать SLAYER в наушниках в этот день нельзя!

Slayer – Bloodline :0123:

6 червня 1961-го року народився Tomás Enrique "Tom" Araya Díaz – американський музикант, відомий як учасник американського гурту Slayer.( І я 6-го :_08: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 июня фанаты тяжёлого металла в 9-й раз будут отмечать Интернациональный День SLAYER. Особо ревностные почитатели SLAYER хотят, чтобы 6 июня стал официальным торжеством. 6 июня приверженцам этой группы рекомендовано включать музыку максимум громко. Слушать SLAYER в наушниках в этот день нельзя!

Slayer – Bloodline :0123:

6 червня 1961-го року народився Tomás Enrique "Tom" Araya Díaz – американський музикант, відомий як учасник американського гурту Slayer.( І я 6-го :_08: )

вітаю!

ти теж з 61-го? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 июня фанаты тяжёлого металла в 9-й раз будут отмечать Интернациональный День SLAYER. Особо ревностные почитатели SLAYER хотят, чтобы 6 июня стал официальным торжеством. 6 июня приверженцам этой группы рекомендовано включать музыку максимум громко. Слушать SLAYER в наушниках в этот день нельзя!

Slayer – Bloodline :0123:

6 червня 1961-го року народився Tomás Enrique "Tom" Araya Díaz – американський музикант, відомий як учасник американського гурту Slayer.( І я 6-го :_08: )

вітаю!

ти теж з 61-го? ;)

Ні, про рік я не писав.

А це суттєво?

Ленинград – День рождения :0135:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fear Factory – Zero Signal :_30:

f9yzTyU.jpg

13 червня 1995-го року відбувся реліз другого студійного альбому американського гурту Fear Factory - «Demanufacture».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Static-X – Im The One

14 червня 2005-го року відбувся реліз четвертого студійного альбому американського гурту Static-X – «Start a War» (Industrial Metal).

9gFEwoYe0mg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...