Перейти до змісту

Hamachi допоможіть розібратися


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

Потрібно розібратися з хамачі. З товаришем хочу настроїть VPN, раніш був настроєний, користувався довгий час, але після переустановки Win 7, неможна настроїть. Постійно пише (тунель через ретранслятор), а має бути (прямий тунель). Передивився кучу мануалу, відео роліків. Використовую Win7,провайдер Airbites. роутер TP-link 740N. версія хамачі 2.2.0.428 остання версія. Що саме дивно сто разів настроював, і все ок, а тут що не роблю тунель через ретранслятор. !

123.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неті пишуть що можливіпроблеми: 

- Фаервол 

- Оба кліента за NATом і потрібна прокидка портів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є мікротік Router Board 750GL є якийсь конкретний мануал по настройці. А також роутер WIFI TP-link 740n. Як це все настроїти. ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Aleks_lutsk сказано:

Є мікротік Router Board 750GL є якийсь конкретний мануал по настройці. А також роутер WIFI TP-link 740n. Як це все настроїти. ????

Якось так ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Емс, а що клієнт буде вводити в графі:        Интернет-адрес: ip или имя роутера в сети

Якщо у сервера все за NATom від провайдера? 

Я просто думаю хамач був вибраний неспроста .... 

 

Хто там користуєтья аирбайтс. яка там адресація кліентів?  Якщо хоча б динамічна зовнішня адресація то можна булоб який динамічний днс налаштувати. 

 

P.S. Свій PTTP VPN, геморойніше але в плані конфігурування зможете мати що захочете. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...